Неділя обіцяє бути досить спокійним днем – без великих сюрпризів, дивовижних подій. Все відбуватиметься за попереднім планом та припущеннями. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік Білого Щура: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Овнів

Сьогодні вам доведеться проявити рішучість, якщо у ваших планах буде досягнення мети та успішний вихід з непростої ситуації. Найважче вам буде співпрацювати з особами, які вперто відстоюватимуть їхню позицію.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Тельців

Люди, яких ви сприймаєте як сильних і впевнених у собі, насправді можуть бути більш крихкими та чутливими, ніж ви можете подумати. Будьте чесними за будь-яких обставин. Гра з почуттями інших не призведе до нічого доброго.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Близнюків

На тих, хто давно шукає змін і можливості втекти від повсякденного життя, чекає тривала поїздка. Зміна оточення буде корисною. Однак слід спланувати свій відпочинок заздалегідь.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Раків

Це ваш щасливий день. Інтуїція підкаже вам сьогодні найкращі рішення. Втім не дозволяйте ліні інших додавати вам обов'язків – дорослі не повинні відповідати за вчинки один одного.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Левів

Найближчі друзі, які легкі на підйом, будуть хорошими радниками у цю добу. Вони також стануть ідеальними супутниками у невеликих веселощах цього дня.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 3 – 9 лютого 2020 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Дів

Пам’ятайте, що саме помилки формують наш характер. Зосередьтеся на наслідках своїх дій та зробіть висновки. Вони допоможуть легше долати негаразди в майбутньому.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Терезів

Ви будете змушені проявляти ваші сильні сторони характеру. Додайте до своїх дій ще зосередженості та рішучості – і ви впораєтеся з викликами.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Скорпіонів

Сьогодні варто пам'ятати, що немає сенсу надто довго плакати над втраченим. Ви не можете повернути час назад, а постійна туга тільки погіршуватиме ситуацію. Візьміть життя у свої руки і не бійтеся відповідальності за власні дії. Не соромтеся звертатися до спеціаліста.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Стрільців

Хороший день для навчання, розширення кругозору, особистісного розвитку. Якщо у вас є будь-якого роду екзамени, до яких треба підготуватися, сьогодні час братися за вивчення. Вдасться засвоїти велику дозу нових знань.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Козерогів

Козерогам сьогодні легко вдаватиметься про бути самим собою. Насолодіться цим часом. Не варто дивуватися в цю добу і поглибленим роздумам, детальному аналізі проблем, зважуванні всіх плюсів і мінусів та дилемам з прийняттям рішень.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Водоліїв

Ви можете з впевненістю чекати на якусь важливу інформацію. Будьте терплячі та чітко слідуйте запланованому на сьогодні.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 9 лютого 2020 для Риб

Сьогодні для вас може викритися якась затяжна проблема – імовірно ви отримаєте звістку чи зворотній зв'язок на який давно чекали. Нова інформація стане вам в нагоді.