Варто приділити якомога більше часу моральному очищенню. Вдалий період, щоб оголосити війне гордині, зарозумілості та ілюзіям. Сьогодні можна укладати партнерські угоди, починати нові стосунки та зав’язувати дружбу. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 4 – 10 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 9 березня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Овнів

Овни сьогодні просто таки напрошуватимуться на сварки, конфлікти і скандали. Доведеться потренувати внутрішню силу, щоб не вляпатися у неприємності! Постарайтеся не доводити себе до моменту, коли у вас "перегорять запобіжники" і вчасно давайте собі перепочити.

Корисно зайнятися йогою, піти у басейн чи побігати. Це допоможе зняти напруження. А от алкоголь для цього не підійде – все може лише загостритися.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Тельців

У Тельців настав сприятливий період для закладення нового – стосунків, роботи, ремонтів. Вам буде легко залучитися підтримкою необхідних людей та поратися навіть з доволі складними завданнями.

У випадку незрозумілих ситуацій не панікуйте та не засмучуйтеся, ваш тверезий підхід допоможе вирішити усе якнайкраще. Постарайтеся не втрачати впевненості у собі та правильності ваших дій.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Близнюків

Сімейним Близнюкам зараз варто сповна зайнятися налагодженням справ у домі та плеканням родинного добробуту. Відданий сім’ї час віддасться сторицею, особливо це стосується тих, у кого є маленькі діти.

У професійній сфері на представників цього знаку зодіаку чекає затишшя.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Раків

Всезнайка, який завівся у вашому колективі, просто таки може виводити вас з себе. Часте намагання цієї особи показати свої переваги вже геть осточортіло вам. Що ж, доведеться що-небудь з цим робити! Варіантів у вас є кілька і один з них – прислухатися та вступити в діалог. Можливо, у вас вийде зав’язати чудову дружбу, яка принесе вам приємні бонуси!

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Левів

Тим Левам, які полюбляють відверто розповідати про свої почуття та надто відкриватися іншим, може сьогодні видатися не легко. Не засмучуйтеся, якщо хтось скористається з ваших добрих рис. Візьміть собі ситуацію на озброєння, але надмірного зла на особу, яка не надто приємно з вами повелася не плекайте. Це вам ні до чого.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Дів

День видасться сприятливим на нові починання. Найімовірніше, що сьогоднішня закоханість виллється в відносини, фінансові вкладення – у прибуток.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Терезів

Терезам сьогодні буде характерна неймовірна проникливість та допитливість. Це допоможе у складних ситуаціях та при налагодженні контактів. Ви справлятимете враження всезнайки, що додасть вагомості вашій репутації.

Сьогодні не варто забувати про спорт та відмовитися від зловживання важкими продуктами, алкоголем, тютюном.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Скорпіонів

Вам сьогодні буде притаманна неабияка говірливість. Можете скористатися цим у роботі – імовірно, вдасться з легкістю провести важливу розмову, якої ви уникали.

Не забувайте хоч трохи стежити за язиком, щоб не сказати зайвого. Наприклад, такого, що зачепить когось за живе, чи того що видасть ваш секрет.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Стрільців

Постарайтеся бути максимально чесними з собою та при прийнятті доленосних рішень дивитись на ситуацію ще й здалеку. Це сьогодні вам буде до снаги.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Козерогів

Сьогодні не рекомендуютьперевантажувати себе роботою. Бажано займатися справами, які сприятимуть вашому умиротворенню, звільнятися від непотрібного та наводити лад в думах. День вдало підходить для експериментів у найрізноманітніших сферах життя.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Водоліїв

Рекомендовано зайнятися розв'язанням проблем, що накопичилися за тиждень. Також непогано буде взятися за складання планів на наступні дні. Можете взятися і за свій бюджет – можливо вдасться знайти діри у ньому. Це допоможе налагодити справи.

Вечір бажано провести подалі від власної домівки – відправляйтеся у гості чи на прогулянку. Трохи нових вражень вам не завадить.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 9 березня 2019 для Риб

Старайтеся не тиснути на близьких і давайте поради тільки тоді, коли у вас про них просять, а не тоді, коли вам заманеться. Так ви уникнете неприємних ситуацій та розмов, про які потім жалітимете.

Виділіть більше часу на власні справи, займіться покращенням свого добробуту. Пам’ятайте, що іноді потурбуватися про себе це найкращий подарунок для близьких людей.