День не підходить для стрижок та зміни іміджу. Для одягу краще обирати стримані кольори. Не надто варто очікувати на допомогу інших. Через високу зайнятість більшість сьогодні турбуватиметься у першу чергу про себе. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 3-9 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 8 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Овна

Цього дня Овни будуть дуже комунікативними. Втім будьте обачні, коли розповідатимете про невеличкі таємниці чи факти доволі відомої персони. Вас можуть звинуватити у наклепництві. Втім особисті справи сьогодні вдаватимуться як ніколи легко.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Тельця

Тельці повинні бути обережні сьогодні, тому що вони можуть зіткнутися з проблемами. Не поспішайте і не засмучуйтеся, якщо виявиться, що ви куди-небудь запізнилися.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Близнюків

Сьогодні Близнюки можуть відкрити неочікувано для себе свої нові помисли та ідеї. Імовірно, що ви знайдете нове та цікаве хоббі. Загалом день буде сприятливим для Близнюків, які мають стосунок до науки.

Друзів у цей день шукайте поміж Раків та Дів, які скоріш за все підтримають вас у непростих моментах.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Рака

Ракам сьогодні бажано зайнятися справами, пов’язаними з наукою, мистецтвом та будь-якою творчістю.

Є високі шанси, що сьогодні вам захочеться ввечері більше часу побути вдома. Це й не дивно, адже це місце де ви можете по справжньому відновити сили.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Лева

Сьогодні бажано не сваритися з оточуючими, а якщо ви вже з кимось посварилися – миріться. Для Левів день сприятливий для виконання обіцянок, у тому числі і давніх.

Від укладення важливих угод, вирішення фінансових питань краще утриматися.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Діви

Фінансові питання бажано вирішити у першій половині дня, ближче до вечора шанси припуститися помилки зростатимуть.

Настав ідеальний час для амурних справ. Самотні представники знаку можуть сміливо відправлятися на романтичне побачення. Зорі сприятимуть новим знайомствам.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Терезів

Рекомендовано бути обережним у справах пов'язаних з будинком і близькими. Можливе виникнення дражливих ситуацій, проте трішки стриманості дозволить уникнути конфлікту.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Скорпіона

Скорпіони сьогодні будуть мрійливими та мрійними. Не варто турбуватися про згаяний час, а краще сміливо думати про екзотичні подорожі та екстраординарні пригоди.

Ввечері спілкування з друзями поверне вас до реальності. Варто очікувати на цікаву пропозицію, або ж самому її зробити. Не забудьте сьогодні про свого друга-Близнюка!

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Стрільця

Стрільці не дозволять іншим у цей день посягати на свої призи та прибутки. Головне не встрягайте у надто гучну словесну перепалку!

День буде вдалим для мудрих фінансових рішеннь. Радитися можна з Овнами та Тельцями, втім лиш, якщо бачите, що їхні слова підкріплені діями.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Козерога

Козерогам сьогодні рекомендовано побільше часу присвятити сім'ї та близьким. Можете спільно зайнятися домашніми справами, сходити за покупками або ж влаштувати прогулянку на свіжому повітрі.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 8 грудня 2018 для Водолія

Якщо відчуваєте спад – емоційний чи фізичний – не беріться за нові справи, а краще робіть те, з чим впораєтеся "на автоматі". Несподіванки та випадкові знайомства сьогодні вам не припадуть до душі.

Можете провести трохи часу зі спортом – фітнес, зал, йога або щось інше. Це допоможе вам розслабитись та перезавантажитись перед новим тижнем, який обіцяє бути більш насиченим.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 8 грудня 2018 для Риб

День буде вдалим для любовних справ. Увечері довіряй своїй інтуїції. Ваше передчуття може виявитися пророчим. Сміливо можете ділитися сокровенним з Тельцями.