У цей день варто бути уважним до своїх емоцій та бажань. Не дозволяйте іншим похитнути ваш спокій. У той же час доба буде сприятливою для добрих вчинків та прояву теплих почуттів. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 31 грудня-6 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 6 січня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Овнів

Будьте обачними на дорозі та при виконанні не найбезпечніших робіт. Не завадить обережність і у спілкуванні, намагайтеся говорити лише про власні почуття та не звинувачувати інших. В іншому випадку може розгорітися суперечка, на яку витратите надто багато сил.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Тельців

Тельців сьогодні може спіткати зустріч з людиною, яка додасть родзинку до вашого життя. При розмові будьте собою та демонструйте вдячність за те, що маєте. Якщо ж жалітиметеся на усе, то можете відштовхнути від себе потенційного друга чи кохану людину.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Близнюків

Родинні клопоти можуть звалитися на голову Близнюків у цю неділю. Глибоко подихайте та зі спокійною головою беріться за нові виклики. Ви впораєтеся з ними без особливих клопотів. Головне даремно не нервувати.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Раків

Раків сьогодні поглинуть домашні справи. Імовірно, що від виру подій ніколи буде перепочити. Втім затрачені сили повернуться до вас сторицею уже в найближчому майбутньому. Тому нічого сумувати!

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Левів

Левам варто бути обережним зі здоров'ям. Особливо пильними варто бути тим, хто має хронічні захворювання. У першу чергу бережіться від стресу, який може стати головною причиною поганого самопочуття.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Дів

Сьогодні вам як ніколи варто пам'ятати, що будь-які хороші часи — це результат наполегливої праці у минулому. То ж беріться до діла і біла смуга не забариться!

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Терезів

Терезам варто не нервувати при появі випробувань долею. У першу чергу видихніть та розслабтеся, адже саме зайвий стрес може стати причиною невдалого рішення. Навіть, якщо у важливій справі щось піде не так, старайтеся не вішати носа та плануйте наступну спробу.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Скорпіонів

Не бійтеся втрачати — натомість прийде щось краще та вартісніше, потрібно лише трохи часу. Нічого до останнього триматися за безнадійні проекти чи людей.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Стрільців

Не оглядайтеся на минуле та перестаньте всоте прокручувати невдалі сценарії в голові. Справді важливим є лише сьогодення і саме на ньому варто сконцентруватися — чи то в особистому, чи у професійному житті.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Козерогів

Можете очікувати на цікаву звістку чи пропозицію. Новина може внести суттєві корективи у вашу буденність. Вам залишиться лише вирішити, як реагувати на зміни.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Водоліїв

Не беріть собі до голови проблеми з минулого. Краще сконцентруйтеся на поточних завданнях. Адже роботи у вас сьогодні може виявитися не мало і виконати її бажано якнайкраще.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 6 січня 2019 для Риб

У важких ситуаціях зробіть все від вас залежне та спробуйте надміру не хвилюватися за те, що змінити не можете. Це врятує вас від зайвого стресу.

Варто бути обачним з операціями з грошима. Не спокушайтеся на сумнівні пропозиції.