День видасться вдалим і для залагодження міжособистісних відносин. Романтична сфера у більшості сьогодні відійде на задній план. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 29 квітня–5 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 5 травня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Овнів

Сьогодні вам випаде нагода використати ваш прихований потенціал. Не відмовляйтеся від цікавих пропозицій, навіть якщо доведеться трішки попрацювати. Пам’ятаєте, якою приємною є втома від якісно виконаної цікавої роботи?

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Тельців

Тим, хто має дітей варто пам’ятати, що вони не іграшки і їх не можна ліпити немов з пластиліну під свої мірки. Якщо старатися підлаштувати своє чадо під себе з часом можна й узагалі втрати контакт з найдорожчою людиною.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Близнюків

Зміни будуть необхідним компонентом доброго самопочуття Близнюків у цю неділю. Врешті представники знаку сьогодні матимуть можливість вдовольнити свої прагнення. Головне не лінитися.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Раків

Ваші коливання щодо любовних справ можуть суттєво вплинути на продуктивність. Якщо не хочете довго роздумувати над імовірними сценаріями – дійти прямолінійно. Наприклад, запитуйте, якщо сумніваєтеся. Це допоможе вам об'єктивніше оцінювати реальність та не потрапляти в полон ілюзій.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Левів

Обирайте оточення у якому вам комфортно та яке не тисне на вас. Особливо це стосується вечора. Не варто виділяти надто багато часу на розмови з людьми, які вважають, що можуть оцінювати вас чи давати поради, про які ви не просите.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Дів

Вдалий час, щоб займатися домашніми справами. Сьогодні не варто брати на свій рахунок не надто ввічливе ставлення зі сторони інших – імовірно, вони діють не зі зла, а, наприклад, у них просто видався важкий день.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Терезів

Сьогодні варто відкинути в сторону поради від родичів та друзів, а тим паче не варто довіряти наосліп тому, що знайдете в інтернеті. За порадами щодо харчування краще звертатися до професійних та сучасних дієтологів, а щодо спорту до тренерів.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам сьогодні життєво важливо знайти кілька хвилин, щоб відключитися від буденних справ та відновити запас сил. Зробити це можна, як і ввечері, так і вранці – головне виділити собі достатньо простору та часу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Стрільців

Сьогодні Стрільцям відкриються очі на нову ситуацію. При чому це відкриття може трапитися не лише в одній сфері життя. Потужна внутрішня сила сприятиме розважливому прийняттю рішень.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Козерогів

У справах ви налаштовані на конкретні дії, але доля сьогодні буде мінливою. Не виключені несподівані зміни, навіть щодо власних побажань. Врешті ідеї матимуть схильність вибудовуватися у довершену картину, тому запасайтеся креативом та спокоєм і беріть від дня все.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Водоліїв

День буде сприятливим для активних обговорень планів на майбутнє – особливо домашніх питань. Ваші ідеї можуть знайти підтримку, а спільний брейншторм дати плідні результати. Говоріть і слухайте і все вдасться.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 5 травня 2019 для Риб

Неділя принесе нагороду Рибам, які в останні дні боролися за своє місце під сонцем. Навіть невелика перемога подарує представникам знаку спокій та сприятиме більшій співчутливості. Сімейним Рибам варто очікувати на щасливу подію чи звістку від рідних.