Доба буде наповнена добротою і любов’ю до людей, тварин і природи. Сьогодін можна подружитися мало не з кожним, хто зустрінеться на вашому шляху. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік Білого Щура: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 5 січня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Овнів

В очах багатьох ви впевнена, крута, раціональна і практично мисляча людина, попри те, що насправді вас турбують внутрішні роздуми та дилеми. Можливо час бути більш відвертим? Так ви знайдете підтримку в оточенні та підвищите самовпевненість.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Тельців

Доба викличе у представників знаку посилене бажання до активного життя. Похід у спортзал чи на ковзанку неодмінно принесе задоволення. Намагайся не дати цьому ентузіазму заснути, як тільки він з’явився.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Близнюків

Зараз сприятливий час для короткої медитації та інших духовних питань. Ви можете відчути посилене бажання досліджувати невидимі виміри життя.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Раків

Вам сьогодні буде легко позбутися відчуття того, що вас недооцінюють. Головне – повірити у власні сили та діяти так, як велить ваш розум. Інші відчують вашу впевненість і вам відкриються двері, які до того видавалися безапеляційно замкненими.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Левів

Доба може змусити вас охоче ризикувати. І хоч сьогодні ви із задоволенням поєднуватиметеся до різноманітних пригод, намагайтеся не втрапити в небезпечну авантюру.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 30 грудня 2019 – 5 січня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Дів

Доба може запаморочити представників знаку. Чим менше ви будете скаржитеся на нудьгу, тим більше цікавих можливостей побачите. Працюватиме це і в романтичній сфері – шанувальники будуть в захваті від вас.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Терезів

Сьогодні вдача допоможе творити чудеса у фінансовій сфері. Перегляньте свої можливості сьогодні. Не варто покладатися на азартні ігри.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Скорпіонів

Тим, хто почав нудитися від життя, варто подумати про зміну навколишнього середовища. Це допоможе стати більш натхненним та задоволеним.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Стрільців

Хорошим супутником для представників знаку на сьогодні буде колишній друг, з яким нещодавно охололи стосунки. Також сьогодні для вас буде корисним перебування на природі – особливо приємним буде поєднання цих двох факторів.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Козерогів

У вечері у вас накопичиться невикористана енергія. Використайте її для активного відпочинку. Творчі справа також вдаватимуться добре.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Водоліїв

На вас чекає складний день. У командній роботі вам сьогодні буде не комфортно, тому займіться індивідуальними моментами. Хитрість та інтелект допоможуть вам уникнути проблем, з якими не впоралися інші.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 5 січня 2020 для Риб

Іноді ми самі ускладнюємо собі життя, наприклад, знаходимо виправдання, щоб щось не робити та відкладати на потім. Сьогодні ви повинні бути чесними з собою та взяти відповідальністю за життя на себе.