День буде сприятливим для будь-якої діяльності, тільки от при прийнятті важливих рішень варто твердо хапатися за реальність та не витати у хмарах, а зважувати всі за і проти. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 5 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Овнів

Сьогодні у спілкуванні з колегами в Овнів можуть виникати непорозуміння, які здатні призвести до проблем у роботі. Щоб бути зрозумілим та почутим доведеться прикласти трохи більше зусиль, аніж зазвичай.

А от родинні розмови протікатимуть без зайвих проблем. Можете сміливо влаштовувати маленьку затишну сімейну прогулянку чи вечерю, чи просто подзвонити рідним і друзям – вони потребують вашої підтримки.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Тельців

Вівторок можна офіційно назвати днем оптимізму для Тельців. Черпати його ви зможете з найрізноманітніших джерел – з монологів з собою, своїх мрій, з розмов з друзями та колегами, улюблених занять. Ваше натхнення створить чудову заспокійливу ауру та буде передаватися оточуючим, особливо тим, хто має добрі наміри.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Близнюків

Можна сміливо братися за нові починання, розробляти бізнес-плани проектів та втілювати важкі завдання. Вдача сьогодні буде на стороні Близнюків – головне не опускати руки та розуміти, що деякі завдання вдасться втілити не з першої спроби.

Загалом день має всі шанси пролетіти у режимі нон-стоп: не встигнете ви закінчити одну справу, тут же з'являтиметься інша. Не засмучуйтеся! Такий ритм вас збадьорить і підніме настрій.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Раків

Зазвичай скромні Раки, які зазвичай відзначаються спокійними та виваженими словами і діями, сьогодні можуть стати душею компанії та головним затійником свята, а то й мініреволюції. Настрій у представників цього знаку сьогодні може видатися войовничим. Вдалий момент, щоб піти у свій невеликий бій, який ви давно відкладали!

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Левів

Левам може випасти нагода побачити результати вашої праці, імовірно, зробленої доволі давно і вже благополучно вами забутої. Можливе отримання коштів, на яких не чекали, чи звістки здалека.

Тим представникам знаку, які в цей день вирушать в дорогу, може неабияк поталанити. Є високі шанси, що від час далекої подорожі чи відрядження трапиться доленосна зустріч.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Дів

Дівам варто бути більш чуйними і стриманими в спілкуванні з людьми. Ваші амбіції у спілкуванні ні до чого доброго не призведуть – більше слухайте та старайтеся зрозуміти, а менше доводьте своє. Якщо ви глаголите істину – її рано чи пізно і так почують, а от надмірне акцентування лише відтермінує розуміння.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Терезів

День буде особливо сприятливим для Терезів, які займаються юриспруденцією. Також пощастити може і тим, кому треба вирішити будь-які правові питання.

На любовному фронті все протікатиме гладко – головне не створювати труднощі собі самому. Якщо таке все ж трапиться, то не засмучуйтеся, а беріться залагоджувати ситуацію.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Скорпіонів

Скорпіони сьогодні мають високі шанси ускладнити свої стосунки з близькими людьми чи колегами. Причиною цього може стати ваша бурхлива реакція на ситуацію, яка буде вам не зовсім до вподоби.

Варто взяти до уваги, що зараз громадська діяльність принесе вам більше користі, ніж індивідуальна.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Стрільців

У Стрільців сьогодні буде сприятливий день для будь-якої роботи. Особливо вдало йтимуть підрахунки, аналіз даних, робота з комп'ютерами.

Дрібні питання на роботі варто пробувати залагоджувати самостійно, а от в особистих питаннях не соромтеся кликати друзів на розмову.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Козерогів

Якщо затягла буденність і ви потребуєте змін – беріться придумати цікаве дозвілля. Не варто очікувати, що життя саме почне змінюватися. Візьміть справу у свої руки, обдзвоніть друзів і у вас точно з’явиться цікавенький план на вечір, а то й на наступний вікенд.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Водоліїв

На роботі у Водоліїв сьогодні все йтиме по налагодженій схемі – особливих неприємностей чи великих сюрпризів очікувати не варто. Стосунки з колегами та начальством протікатимуть у дружелюбному руслі.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 5 лютого 2019 для Риб

Рибам у цей день не варто очікувати на подарунки долі. Варто брати ініціативу у свої руки та самотужки налагоджувати справу за справою.

У цей день представники знаку матимуть змогу побачити свої проблеми в іншому світлі. Це допоможе знайти нові виходи із старих ситуацій.