У цей день бажано знайти час на друзів та розваги. Обережним з алкоголем варто бути тим, хто мав важкий тиждень. Не найкращий час для великих покупок. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 квітня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 5 квітня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Овнів

Овнам варто не нервувати при здачі важливих проектів, завдань чи тестів. У першу чергу видихніть та розслабтеся, адже саме зайвий стрес може стати причиною невдалої спроби. Навіть, якщо у важливій справі щось піде не так, старайтеся не вішати носа та плануйте наступну спробу.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Тельців

Забудьте про азартні ігри, лотереї чи непевні домовленості. Це сьогодні точно не для вас. Шанси втрапити в халепу неймовірно високі.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Близнюків

Вдалий день для того, щоб реалізувати хоча б один маленький крок, який наблизить вас до заповітної мрії. Особливо, це стосується тих, у кого не має пари. Найкращого партнера ви знайдете саме тоді, коли самі відповідатимете вашим очікуванням і будете задоволені своїми діями та досягненнями. То ж час діяти!

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Раків

Ракам варто трохи часу приділити рідним та друзям. Зателефонуйте першими та налагодьте контакт з людиною, яку ви почали втрачати. Доля сьогодні сприятиме вам у таких справах.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Левів

У Левів у цей день буде сповна енергії, особливо ближче до вечора. Використайте свій запал, щоб зав'язати нові стосунки романтичні чи дружні. У розмовах поважайте свою думку та не втрачайте її, аби сподобатися співрозмовнику.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Дів

Сьогодні рекомендують не байдикувати особливо тим, хто страждає через своє незадовільне фінансове становище. Подумайте про курси перекваліфікації, самоосвіту і пошук нової роботи, яка задовольнить ваші матеріальні потреби.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Терезів

Сьогодні рекомендують прощати тих, на кого ви сердиті. Бажано зайнятися прибиранням у місцях, на які вам завжди не вистачало часу – викинути непотрібні речі, прибрати там, де найменше хочеться прибирати, витерти пил там, де ви його рідко протираєте.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам сьогодні варто пам’ятати, що життя – це зміни і від них не втекти. Якщо що-небудь у цей день похитне звичну вам рутину – не панікуйте та не метушіться, а краще подумайте як ви можете адаптуватися до ситуації та отримати вигоду з неї.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Стрільців

День буде сприятливим для неважкої роботи, переїздів у нове місце та зустрічей з друзями. Тим, хто зібрався у спортзал, рекомендують, не перевтомлюватися.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Козерогів

Доля на сьогодні приготувала для вас урок. Втім матиме він скоріш позитивне забарвлення. То ж спокійно беріться за вирішення ускладнень, сьогодні для вас головне – зберігати розум ясним, а серце відкритим.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Водоліїв

На роботі спробуйте більше цінувати свій власний час. Не пересиджуйте по кілька годин та вчіться говорити "ні" на пропозиції, які будуть забирати ваш особистий час або ж навіть сон. Ви зможете працювати більше і краще лише тоді, коли навчитесь більше відпочивати та цінувати свої сили.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 5 квітня 2019 для Риб

Намагайтесь уникати галасливих компаній та проведіть час наодинці. Вам критично необхідний спокій та тиша, аби розставити пріоритети та визначитись, куди рухатися в житті далі. І це стосується не лише роботи, а й особистого життя.