Не варто нехтувати знаками від свого тіла, тому при виявленні дивних відчутів варто запланувати візит до лікаря. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 29 липня – 4 серпня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 4 серпня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Овнів

У багатьох сьогодні може загостритися інтуїція, з’явитися мінливі чи містичні настрої. Добрий час, щоб фантазувати, займатися завданнями, які вимагають творчих думок. У той же час є високі шанси потрапити у полон в ілюзії, тому рекомендують бути обачними у справах та вчасно "спускатися на землю".

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Тельців

На сьогодні рекомендують знайти заняття, на яке вдасться направити усю повноту енергії. В іншому випадку ризикуєте потрапити в не надто приємну ситуацію. Важливо не сумніватися у своїх силах та впевнено виконувати задумане.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Близнюків

У цей день вам буде легко вдаватися знайомство з новими людьми. Ймовірно, що відбудеться важлива та цікава зустріч, яка згодом вплине на ваше життя. Також є високі шанси здобути нові знання, розібратися зі складним питанням.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Раків

Сьогодні для Раків передбачають азартний день. У лотереї все ж краще не грати, а от за експерименти на любовному фронті братися можна сміливо. День буде сприятливим для виконання ваших фантазій!

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Левів

Тим, хто почуває себе некомфортно, рекомендують оглянутися та обдумати, що потрібно змінити для поліпшення ситуації.

Варто вирішити і хвости з питаннями фінансового характеру – запланувати собі позакривати старі картки в банку, погасити кредити та борги.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Дів

Щоб вас правильно зрозумів співрозмовник – говоріть, чітко, просто та лаконічно. Вдавання до довгих монологів, а тим паче повчань, може мати сумні для вас наслідки. Вдалими будуть заняття на самовдосконалення – медитація, читання.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Терезів

Сьогодні рекомендують зайнятися домашніми завданнями, покупками, наведенням ладу у справах. Характерними для цієї неділі можуть бути часті зміни настрою, то ж не беріть глибоко до душі чужі викиди у вашу сторону.

Без ускладнень вдаватимуться організаторські справи та завдання на саморозвиток.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Скорпіонів

Якщо ви хочете досягти чого-небудь нового у житті, того, що у вас ще не було, вам доведеться іти на радикальні кроки. Просто перепакувати старі звички у нову обгортку не вийде – доведеться змінюватися. То ж уважно продумайте свої бажання та починайте складати покроковий план дій, адже інакше хаос може не дати вам реалізувати задумане.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Стрільців

Якщо сьогодні вам кортітиме встряти в суперечку зі старшими ні з того, ні з сього – не дивуйтеся, але постарайтеся себе стримати від перепалки. Лють не піде вам на користь, а лише ще більше пригнітить.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Козерогів

День не надто сприятливий для перебування серед натовпу – походи на ринок чи у торговий центр мають великі шанси закінчитися виснаженням. На непередбачувані витрати гроші краще не тринькати, окрім благодійності.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Водоліїв

На Водоліїв неочікувано може навалитися вир емоцій – не бійтеся втрачати голову, все ж таки вже вихідні! Вдома завбачливо виконайте всю роботу у першій половині дня, щоб після обіду мати час на гуляння.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 4 серпня 2019 для Риб

Можна сміливо братися за довгі розмови, зміцнення тилів – сьогодні у такому вас супроводжуватиме вдача і розмови принесуть позитивні плоди.

Побережіть здоров'я, особливо уважно стежте за тим, що їсте. Трішки обережності, ще ніколи не була зайвою.