У цей день варто ставити перед собою складні завдання, адже сил на їх виконання буде достатньо. Головне сьогодні – чітко висловлювати свою позицію, а не сподіватися, що хтось зможе прочитати ваші думки. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 29 квітня–5 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 травня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Овнів

У цей день можливі проблеми пов'язані з відчуттям близькості. Особливо це стосується тих, хто втратив впевненість у своєму партнері або пристрасть у стосунках. Не дозволяйте цій ситуації тривати довгостроково: вирішити проблему, інакше відстань між вами стане непереборною.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Тельців

Сьогодні варто обмежити свої витрати, щоб захистити себе фінансових проблем. Гроші у найближчі дні здобути буде не легко, тому варто бути ощадним. Не варто покладатися на щедрих спонсорів і роботодавців.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Близнюків

Сьогодні вам може трапитися несподівана пропозиція. Мова може зайти навіть про зміну статусу довгострокових стосунків або про появу нової і важливої ​​особи у вашому житті. Озбройтеся хорошим настроєм!

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Раків

Ви емоційно та фінансово готові до можливих втрат і несподіваних змін – не варто чинити спротив новому. Нові знання та навички значною мірою сприятимуть вашому успіху.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Левів

Якщо ви збираєтеся в дорогу, слід врахувати затримки і зміни маршруту. Виділіть часу з запасом, щоб потім не гарячкувати. За кермом варто бути обачним та не відправлятися кермувати, якщо ви надто втомлені чи нервові.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Дів

Пристрасті у цей день можуть загостритися, а незалагоджені конфлікти посилитися. Але не має нічого такого, що Діви б не змогли пережити сьогодні, якщо добре постараються.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Терезів

Якщо висловлюватимете своє невдоволення, то робіть це чесно. Перш за все, не перекладайте вину на інших. Відповідальними за ваше життя та ваші рішення є лише ви самі, навіть, якщо на перший погляд видається, що це не зовсім так.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Скорпіонів

Не варто брати провини чи невдачі інших на свій рахунок, навіть якщо вони вас у цьому звинувачують. Кожен самостійно відповідає за свої рішення, думки та емоції. Не варто боятися розчарувати інших – перш за все варто подбати про свій спокій.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Стрільців

Сьогодні вдалий день, щоб перетворити ідеї у план дій. Не бійтеся починати – головне написати перший пункт і далі справа піде. Якщо витратите трохи часу на продумування стратегії – справа матиме високі шанси увінчатися успіхом.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Козерогів

Якщо не знаєте що обрати – ризик чи рутину – зважте те, хочете ви розвиватися чи ні. Якщо відповідь буде ствердною, тоді звичний хід справ вам не підійде. Займаючись тим, до чого звикли, ми тупотимо на місці.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Водоліїв

Тим, кого зачіпають чужі успіхи – варто замислиться, чи насправді за ними не криється невдоволення власними невдачами. Можливо час взятися за себе, замість того, щоб лихословити чи заздрити іншим. При такій зміні життя набуте значно яскравіших барв.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 3 травня 2019 для Риб

Ставлення інтересів інших понад свої – це справа шляхетна, але захоплюватися нею не варто. Здоровий егоїзм та тверезе розуміння своїх сил та потреб допоможуть не переборщити з альтруїзмом. Якщо знехтувати турботою про себе – можна наразитися на небезпеку.