Надто високий темп життя у багатьох сьогодні може призвести до втоми та ослаблення. Варто захистити себе від надмірного навантаження. Ця доба вдала, щоб спробувати збалансувати енергію. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 2 – 8 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Овнів

З однієї сторони доба може бути дуже сприятливою для творчості та винахідливості, а з іншої імовірний занепад сил. Це не найкращий день для виходу в люди та активного спілкування. Відпочиньте і утримайтеся від непомірних навантажень.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Тельців

Пора почати іти власним шляхом. Будьте напористими і не бійтеся відстоювати свої ідеї. Якщо зараз нічого не змінити, ви незабаром пошкодуєте, що дотримувалися чужих вказівок.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Близнюків

Хоча боротьба за бажані цілі складна, не сходьте з обраного шляху. Вас відштовхує той факт, що хтось досяг успіху, приклавши менше зусиль, аніж ви. Однак пам’ятайте, що у вас є багато переваг. І одна з них – це наполегливість. Саме вона і гарантуватиме вам успіх.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Раків

Замість того, щоб придушувати свої емоції, наважтеся на чесну та відверту розмову. Не приховуйте , що відчуваєте, а чесно діліться переживаннями з важливим співрозмовником. З відкритими картами буде набагато простіше знайти якісне рішення.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Левів

Зорі радять приготуватися до викликів, які може принести доба. У вас є дилема і важливе рішення, яке ви намагаєтеся прийняти матиме величезний вплив на ваше найближче майбутнє. Майте на увазі, що вам усе під силу.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Дів

Імовірне відчуття недооцінення зі сторони оточуючих варто гнати від себе та спрямовувати свою енергію на себе ж. Не намагайтеся допомагати людям, які цього не просять. Замість групової роботи сьогодні краще зосередитись на індивідуальних цілях.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Терезів

Працьовиті і відповідальні представники знаку часто прагнуть дати підказку іншим, навіть якщо ті не просять. Зорі кажуть, це і може бути причина вашого не найкращого становища у колективі.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Скорпіонів

Доба буде вдалою для планування відпустки, хоч би й короткочасної. Зміна оточення дасть можливість побачити нові можливості та зарядить енергією. Хорошим супутником буде друг чи подруга, з яким ви хотіли б відновити тісніший контакт.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Стрільців

День розпочнеться надзвичайно ліниво. Мобілізація для виконання буденних завдань стане для вас не легкою справою. Втім не хвилюйтеся з приводу такого стану речей. Це взнаки дається стрес, який вам довелося пережити не так вже й давно.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Козерогів

Протоптана стежка сьогодні буде представникам знаку не до смаку. Мотивація гаснутиме як у професійних, так і у приватних справах. Такий хід справ чітко показує, що вам потрібні зміни.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Водоліїв

Це ваш щасливий день. Інтуїція підкаже вам сьогодні найкращі рішення. Втім не дозволяйте ліні інших додавати вам обов'язків – дорослі не повинні відповідати за вчинки один одного.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 3 грудня 2019 для Риб

За вами напружені, стресові та втомлені дні, що заявляють про своє. Гороскоп гарантує, що без докорів ви можете дозволити собі відпочинок. Енергія не повернеться до вас до вечора. Це хороший час для зустрічі з друзями.