У цю суботу варто ставити перед собою складні завдання, адже сил на їх виконання буде достатньо. Головне у цей день – чітко висловлювати свою позицію та втілювати задумане в життя. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 25 – 31 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 30 березня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Овнів

Сьогодні Овнам відкриються очі на нову ситуацію. При чому це відкриття може трапитися не лише в одній сфері життя. Потужна внутрішня сила сприятиме розважливому прийняттю рішень.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Тельців

Тельцям сьогодні життєво важливо знайти кілька хвилин, щоб відключитися від буденних справ та відновити запас сил. Зробити це можна, як і ввечері, так і вранці – головне виділити собі достатньо простору та часу.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Близнюків

Субота зазвичай протікає повільно, але не сьогодні. Вир подій не відпускатиме до відпочинку, що й не так погано. У цей день втома буде нещадною саме до тих, хто вирішить байдикувати.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Раків

Рішення, яке ви сьогодні приймете, приведе вас до місця, про яке ви ніколи не думали. Зважуйте всі за та проти, аналізуйте, не забувайте про здоровий глузд і не давайте страху взяти гору.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Левів

Сьогодні ваші партнери можуть надумати вказувати вам на ваші слабкі сторони. Таку інформацію варто сприймати з турботою про себе. Якщо відчуватимете, що зміни справді потрібні – вперед до діла. Якщо ні – не сприймайте почуте близько до серця.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Дів

Ваше любовне життя має шанси набути нових барв – активність у цій сфері сьогодні зростатиме. Не дивуйтеся, якщо ви раптом захочете, проміняти спокійний вечір на екстравагантну подію.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Терезів

Фінансова сторона життя сьогодні буде особливо активною – можна як розбагатіти і отримати додатковий прибуток, а можна і натрапити на чималі втрати. Тому варто обмежити справи з фінансами та бути уважним до деталей.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Скорпіонів

Тим, хто нарікає на рутину та те, що в житті нічого не змінюється, – варто брати ситуацію в свої руки. Наважитися на ризик буває важко, але результат дає нам новий досвід та відчуття того, що ми зробили все, що могли і не дали життю пройти повз.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Стрільців

Сьогоднішній день важливо провести з близькими. Це допоможе розслабитися та відновити рівновагу. Конфлікти з рідними варто залагоджувати за спокійних розмов, і при цьому головне уважно слухати та відкинути власні упередження.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Козерогів

Не варто брати провини чи невдачі інших на свій рахунок, навіть якщо вони вас у цьому звинувачують. Кожен самостійно відповідає за свої рішення, думки та емоції. Не варто боятися розчарувати інших – перш за все варто подбати про свій спокій.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Водоліїв

Не чекайте на похвали зі сторони – ви самі здатні зрозуміти, наскільки якісно ви виконуєте роботу та побачити, що потрібно покращити. На критику варто реагувати врівноважено – слухати, але надто нею не перейматися.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 30 березня 2019 для Риб

Риб сьогодні можуть засипати порадами щодо того, як вести справи та жити. Не беріть собі до голови вказівки інших людей. Ви самі можете визначити, що для вас добре, а що – погано.