Тим, кому у цей день доведеться приймати важливі рішення, варто дати собі час уважно проаналізувати варіанти. Тільки спокій та акуратність допоможуть досягти успіху. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік Білого Щура: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Овнів

Цей день може стати вихідним від напруги та тривоги. Сьогодні імовірні ситуації, у яких ви повернете довіру до когось із ваших близьких чи знайомих, пробачите та примиритеся. Не робіть нічого силою, натомість співпрацюйте та доходьте до консенсусу.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Тельців

Сьогодні ви проявите сміливість і завзятість, а тому несприятливі обставини вас не похитнуть. Імовірно, що вам доведеться прийняти виклик. Напевно ви отримаєте добрі новини з приводу рішень, які ви прийняли давніше.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Близнюків

День, найімовірніше, буде активним. Ваші справи можуть задати вам темп. Сьогодні ви можете опинитися в ситуаціях, яким характерний буде інтенсивний обмін інформацією чи знаннями. Шукайте креативних рішень проблем.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Раків

Сьогодні все буде залежати від вашого ставлення та якості організації. Очікуйте позитивних змін. Тримайте очі відкритими, оскільки можуть трапитися різні збіги. Робіть свою роботу і не переживайте, якщо щось піде не так.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Левів

Ця доба може принести вам нові можливості та виклики. Ви зможете реалізувати свої плани без жодних суттєвих перешкод. В емоційних стосунках можливі спахали та захопливі моменти, які варто використовувати.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 24 лютого – 1 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Дів

Діви відчують приплив натхнення. Сьогодні сприятлива доба, для прийняття інтуїтивних рішень. Одинокі можуть зустріти партнера чи друга. Не забувайте у цей день дбати про себе та ближніх.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Терезів

Сьогодні Терезам варто зробити ставку на високу якість виконаних робіт. Будьте креативними та дійте на своє благо. Можливо, перед вами з’являться нові можливості.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Скорпіонів

Несподівана подія може вимагати вашої негайної уваги та присутності. Вам можуть загрожувати конфлікти, тому не вдавайтеся в теми, яких не хочете обговорювати. Ви можете відправитися в подорож або ж вас відвідає гість.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Стрільців

Можна очікувати на успіх в емоційних та професійних питаннях. Ви можете зустріти когось, хто попіклується про вас, надасть вам підтримку та допомогу. Втім перш за все подбайте про себе самі. Також це хороший день, щоб розлучитися з поганою звичкою.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Козерогів

У Козерогів може виникнути напруга, викликана почуттям небезпеки. Сама ж доба буде багатою на інтриги та конфлікти. Майте сміливість і вірте в себе. Без потреби не відмовляйтесь від своїх переконань і захищайте все, що вам дороге.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Водоліїв

На Водоліїв можуть навалитися зайві обов'язки і, можливо, вам доведеться попрацювати понаднормово. Багатьом, мабуть, не вистачить часу для виконання власних справ. Будьте спокійні та тримайте свої кордони під контролем.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 29 лютого 2020 для Риб

Сьогодні у Риб можуть виникнути тимчасові труднощі. Можливі програші чи зриви планів. Деякі ваші дії можуть не дати очікуваних результатів. Ви можете відчути провину, втім не варто в неї надто заглиблюватися. Спробуйте просто зробити висновки.