На роботі чи у домашніх справах сьогодні варто братися за діло – можна встигнути зробити безліч справ. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 29 липня – 4 серпня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 липня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Овнів

Овнам, пов’язаним з діловою сферою, у цей день варто бути обережним. З однієї сторони прогнозують вдалий час для того, щоб переконати партнерів у правильності ваших рішень, втім з іншої сторони конфлікти, початі сьогодні можуть тягнутися місяцями.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Тельців

Полегшено зможете видихнути після неприємної та серйозної розмови, яка вже давно назрівала. Не забудьте у цей день і про розваги та амурні справи – ви цього заслужили!

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Близнюків

Для Близнюків, які впевнені у своїх стосунках, добрий час для їх укріплення та переходу на нові рівні. Самотнім у цей час варто оглянутися довкола. Є висока імовірність помітити особу, яка в подальшому може додати барв вашому життю.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Раків

У цей день бажано знайти час для духовного. Це може і бути хороша книжка, яка підкаже у якому напрямку та якими методами найкраще самовдосконалитися. Варто знайти час і для повного релаксу. У тих ж, кому сьогодні доведеться попрацювати, день минатиме легко. Головне дивитися на все зі сторони та з гумором.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Левів

За ризиковані справи з фінансами та діловими партнерами братися не варто. У цих сферах сьогодні вам краще ступати протоптаними шляхами.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Дів

Навіть при сильному бажанні розривати старі ділові контакти зараз не варто. Відкладіть цю справу до наступного тижня, інакше ризикуєте отримати небажаний відголос.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Терезів

Для Терезів настав час зближення і романтики на найякіснішому рівні. Тим, у кого є пара рекомендовано влаштувати незабутній вечір з коханою людиною. Самотнім представникам знаку бажано вийти в люди – так ви отримаєте шанс на цікаве знайомство, яке докорінно може змінити ваше життя.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Скорпіонів

Уважно слідкуйте за двома речима сьогодні своїм гаманцем та язиком. Не варто починати справи, пов'язані з судами, переїздами.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Стрільців

День вимагатиме особливої стриманості – конфлікти початі сьогодні можуть затягнутися на роки. Бажано бути обережним до слів та дій – необачна образа може стати причиною для виснажливих та довготривалих чвар.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Козерогів

Особливих засторіг щодо переговорів на сьогодні не має, втім минатимуть вони гладко не для всіх. На нарадах можливі дрібні конфлікти, які вдасться залагодити з незначними емоційними сплесками. Не варто відправлятися у державні установи.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Водоліїв

Цей день краще провести у спокої та детально розібратися із поточними завданнями. Варто бути обачними до здоров'я. Непевні справи краще відкласти на інший період.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 29 липня 2019 для Риб

День вдалий для відвідування держустанови. Найімовірніше, вийдете з них ви задоволеними, адже всі ваші прохання врахують, при цьому фахівці будуть з вами ввічливими та нададуть справді корисні консультації.