Загалом день протікатиме в позитивному та енергійному руслі – багато хто відчуватиме приплив сил та покращення емоційного фону. Час сприятливий для планування відповідальних справ, проведення важливих розмов. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 25 – 31 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 березня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Овнів

День не надто сприятливий для Овнів, які займаються нерухомістю – можливі неочікувані повороти у справах та виявлення підводних каменів.

Зараз сприятливий час покупок дрібних речей тривалого користування. Підходьте до покупок з розумом, щоб за кілька тижнів не бігти в ремонт чи магазин. Пам’ятайте, що краще мати менше, але якіснішого.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Тельців

Позитивного мислення недостатньо для досягнення бажаного. Необхідно позбавлятися від звичок, які є головними ворогами гармонії та щастя. Наприклад, якщо ви ігноруєте свої обов'язки щодо того, за що несете відповідальність, то наносите непоправної шкоди своєму майбутньому.

Сьогодні маєте високі шанси здобути нові знання та розібратися зі складним питанням.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Близнюків

Бажано скласти план дій, які потрібно виконати, щоб досягти своїх мрій та планів. Затрачені результати принесуть результат. Втім, щоб усе йшло гладко – якісно виконуйте заплановане.

Вигідні дивіденди принесе час, вкладений у навчання. Можна знайти цікавий курс в інтернеті і тут же за нього взятися.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Раків

День не найкращий для спілкування зі старшими людьми – можливі конфлікти. Проявіть трішки стриманості та не беріть все почуте близько до серця і тоді сварок вдасться уникнути.

Робочі справи вдаватимуться без особливих ексцесів, є високі шанси порозумітися з потрібними людьми.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Левів

Левам у цей день варто з обачністю проводити переговори та обговорювати гострі принципові питання. Справами, які потребують підвищеної концентрації уваги та відповідальності варто зайнятися якомога раніше.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Дів

Зовнішні обставини сприятимуть зміцненню і розвитку договірних відносин для Дів. Якщо ви давно планували поговорити з начальником – зробіть це сьогодні. Є високі шанси, що переговори пройдуть успішно.

У цей день варто зосередити увагу на власних цілях та почати працювати над їх реалізацією.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Терезів

Не ігноруйте своїх обов'язків. Необхідно вирішувати проблеми у своєму житті і нести відповідальність за вчинки! Пам’ятайте, що дії – це форма самодопомоги, від якої ні в якому разі не можна ухилятися.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам краще відкласти справи, що вимагають точності і продуманості. Є шанси припуститися помилки, проте якщо відчуваєте себе зібраними та сповненими сил – можна братися за будь-яке діло.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Стрільців

Відкиньте лінь та беріться за справи – сміливо починайте нове та рішуче крокуйте до виконання своїх мрій та задумів. Сприятливий час для занять справам, які вимагають креативного підходу, ініціативності.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Козерогів

Від пліток краще відмовитися – нечесне слово може віддатися сторицею. Також категорично протипоказана і лінь.

Варто взятися за своє здоров’я – подумайте, чи не варто переглянути вам режим дня, харчування та звички. Зорі сприятимуть змінам.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Водоліїв

Доводьте почате до кінця та не відступайте і тоді вдача може посміхнутись вам. На допомогу зі сторони розраховувати не варто – перш за все покладіться на себе.

На сьогодні є застереження щодо фінансових справ. Варто бути уважними.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 28 березня 2019 для Риб

Не критикуйте і не засуджуйте інших, спокійно сприймайте і приймайте інші точки зору – не потрібно завжди з усіма боротися. Намагайтеся зрозуміти інших людей і чому вони роблять саме так, а не інакше. Навчіться слухати інших, не перебиваючи. Просто сприймайте, як є.