День буде вдалим для тих, хто не лінувався впродовж останнього часу. Для працьовитих настав час заслуженого відпочинку, а от тим, хто даремно гаяв час, сьогодні може бути не пособі. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 27 січня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Овнів

Інтуїція сьогодні допоможе Овнам у різних сферах життя. Сміливо покладайтеся на власні відчуття у прийнятті рішень. На тих, у кого немає пари, чекають сюрпризи. Імовірно, сьогодні з вами трапиться захоплива історія, яку внукам навряд чи розкажеш!

З грошима можуть виникати невеликі труднощі, які легко вийде залагодити впорядкувавши бюджет. Імовірно, ви помітите, що деякі пункти із нього можна викреслити без жалю.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Тельців

День для Тельців сьогодні минатиме вдало. Варто не відступати від запланованого, навіть якщо на шляху виникають перешкоди – зорі на вашій стороні, що неодмінно сприятиме успіху, нехай і не миттєвому.

Постарайтеся не відволікатися на спокуси і доля дасть вам реальний шанс наблизитися до мети. Тут вже лише від вас залежатиме – скористатися ним чи ні.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Близнюків

Близнюкам варто бути сміливішими, проявляти більше ініціативи та голосно говорити про свої бажання й наміри. Трішки амбіційності вам не завадить, особливо тим, у кого є пара.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Раків

У Раків сьогодні може прокинутися неабияке почуття гумору. Представникам знаку кортітиме піддражнювати колег та невпинно жартувати. Що ж, звання душі колективу вам гарантоване!

Ваші стосунки з близькими та друзями стануть більш розслабленими і теплими. Це сприятливий час, щоб поговорити про приємні речі. Імовірно, що на вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 21-27 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Левів

У Козерогів сьогодні може прокинутися неабиякий апетит, проте вгамовувати свої бажання краще без шкідливої їжі. Будьте обачними та уважно дивіться, що їсте – є високі шанси отруїтися.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Дів

Дівам варто зайнятися громадською діяльністю – зробіть що-небудь, що принесе користь не лише вам, а й іншим.

Взаємини з рідними та колегами протікатимуть у миролюбному руслі. Ті, хто давно чекав на подарунок долі та працював у заданому напрямку, можуть очікувати на приємну звістку.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Терезів

Сьогодні добрий день, щоб потурбуватися у першу чергу про себе. Відкиньте на другий план обов’язки перед іншими та виділіть більше часу на влаштування власного життя.

Це ж стосується і поточних справ чи роботи – візьміться за діло, яке вам до душі, а не те, яке в пріоритет поставили ваші колеги.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Скорпіонів

Вам сьогодні буде характерна неймовірна проникливість та допитливість. Це допоможе у складних ситуаціях та при налагодженні контактів. Ви справлятимете враження всезнайки, що додасть вагомості вашій репутації.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Стрільців

Опинившись у новій ситуації, ви дуже обережні до тих пір, поки не дізнаєтеся, що відбувається, а потім вже дієте впевнено. Та сьогодні доля може зробити вам випробування і змусити діяти не так як зазвичай. Не переживайте, є високі шанси, що ви впораєтеся із ним!

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Козерогів

Для Козерогів день проходитиме вдало, якщо вони не впадатимуть у крайнощі. Надмірна емоційність та безконтрольність можуть призвести до непотрібних фінансових витрат. Щоб цього не трапилося двічі думайте перед тим, як діставати гаманець. Єдине виключення – доброчинність, тут все ж варто бути щедрим.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Водоліїв

У Водоліїв сьогодні може загостритися абстрактне мислення, думки, найімовірніше, тікатимуть від реальності, а тому сконцентруватися іноді буде не просто. Проте у цього є і свої плюси – шанси придумати чудесну ідею будуть неймовірно високими. Головне не забудьте її втілити, щоб мрії не залишалися недосяжними.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 27 січня 2019 для Риб

Спокійно беріться до справ, сьогодні для вас головне – зберігати розум ясним, а серце відкритим. Рибам сьогодні буде до снаги з усмішкою на устах впоратися з уроками, які приготувала доля, Життєвої мудрості для цього вам точно вистачить.

День також рекомендовано використати для зміцнення власного здоров'я. Сприятливий час, щоб відвідувати лікарів, косметологів, ходити на масаж