В цей день рекомендують займатися здоров’ям, подорожами. У розмовах можливі конфлікти, тому варто уникати проявів сили та грубості. Справи, пов’язані з фінансами, йтимуть добре. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Овна

Перед вами з’являться нові можливості – не бійтеся за них братися та рухати своє життя вгору! Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні справи та завдання даватимуться легко.

Полегшено зможете видихнути і після неприємної та серйозної розмови, яка вже давно назрівала. Не забудьте у цей день і про розваги та амурні справи – ви цього заслужили!

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Тельця

Ймовірно, сьогодні, вам вдасться вивідати (цілком випадково) важливу інформацію щодо планів ваших конкурентів. Дізнавшись їх – не дійте зопалу, дайте емоціям охолонути.

У фінансову плані можливі позитивні новини на які ви давно чекали, проте остаточно дивіденди ви отримаєте швидше за все не одразу.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Близнюків

Ризиковані угоди мають шанси накликати біди у вигляді юридичних проблем та втрати коштів. Висока вірогідність зустріти важливу людину, яка в подальшому внесе суттєві корективи у ваше життя.

Наболілими проблема та карколомними ідеями діліться лише з близькими. Час не найкращий для того, щоб розповідати про себе світу.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Рака

Відвертість, яка притаманна вам сьогодні, допоможе уникнути недомовленостей з колегами. Якщо роботи виявиться надміру і вам видаватиметься, що ви її не посилите – глибоко подихайте.

Скоріш за все вам так задаватиметься, через романтичний настрій, який не дозволяє Ракам сьогодні якісно займатися рутинними справами.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Лева

Провести цей день можна і вдома, і на роботі, і на прогулянках. Головне будьте активними, доброзичливим та відкритим. Відкиньте нудну та рутинну роботу – ви ще матимете достатньо часу взятися за неї згодом.

День добрий для зустрічей та відкриттів нових горизонтів у житті.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Діви

Як би вас сьогодні не лякали конкуренти – робіть почату справу до кінця. Ви ж вклали в неї уже стільки сил! Давати іншим марнувати свої старання не варто.

Так ж само Дівам рекомендують поводитися і з справами інших – найкраще не лізти в них та утриматися від роздавання порад.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Терезів

Для Терезів у цей день гороскоп прогнозує час, сприятливий для відновлення дружніх відносин. Можлива зустріч з другом, якого ви вже давно не бачили.

У фінансах варто бути обережним – помилки, неуважність чи легковажність матимуть не найкращий фінал. Не завадить зайвий раз перечитати і термін медичних препаратів, які ви приймаєте.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Скорпіона

Скорпіонам сьогодні краще менше говорити, а більше робити. Старайтесь уникати пліток. Корисно зайнятися вирішенням важливих проблем та не розмінюватися на дрібниці.

Сьогодні можливі незначні втрати, які у майбутньому принесуть користь. Великих скупчень людей старайтесь уникати.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Стрільця

День поганий для тих, хто задумав будь-яку фальш, брехню чи підлість. Злі наміри у цей день будуть викриті, а тому подумайте двічі та відпустіть негатив у минуле. Натомість день дасть подвійну віддяку тим, хто задумав благу справу.

У стосунках сьогодні варто бути прямолінійним, а для Стрільців, які мають пару рекомендовано проявити особливу турботу до своєї близької людини.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Козерога

Попри те, що вам сьогодні добре вдаватимуться справи на вирішення фінансових питань, не бійтеся присвятити цей день відпочинку. Можливе налагодження корисних знайомств, які в подальшому допоможуть вам змінити місце роботи на вигідніше.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 24 грудня 2018 для Водолія

Вдалий час для початку нової справи та налагодження зв’язків. Спілкування з людьми протікатиме невимушено та легко, тому нові знайомства можуть принести приємні бонуси.

Читайте також: Календар стрижок на грудень 2018: корисні поради

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 24 грудня 2018 для Риб

У цей день варто уважно стежити за собою і пам’ятати, що основа успіху – це самодисципліна. Вам буде легко виокремити те, що допоможе досягти бажаних цілей.

Серед публіки вам вдаватиметься проявляти шарм та мати розумний вигляд.