Варто приділити якомога більше часу моральному очищенню. Вдалий період, щоб оголосити війне гордині, зарозумілості та ілюзіям. Сьогодні можна укладати партнерські угоди, починати нові стосунки та зав’язувати дружбу. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 22–28 липня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 липня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Овнів

День сприятливий для радощів, любові та зустрічей з друзями. Рекомендовано відвідати розважальний захід. Підійдуть і кіно, театр, концерт, танці чи будь-що інше.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Тельців

У Тельців сьогодні може прокинутися неабиякий апетит, проте вгамовувати свої бажання краще без шкідливої їжі. Будьте обачними та уважно дивіться, що їсте – є високі шанси отруїтися.

Не надто вдалий день, щоб відправлятися у подорож. На початку дороги можуть виникнути труднощі та затримки.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Близнюків

Рекомендовано зайнятися розв'язанням проблем, що накопичилися за тиждень. Також непогано буде взятися за складання планів на наступні дні. Можете взятися і за свій бюджет – можливо вдасться знайти діри у ньому. Це допоможе налагодити справи.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Раків

Сьогодні не варто вирішувати важливі справи, за можливості займіться ними в інший день чи наступного тижня. Сьогодні Раків буде дуже легко вивести з себе, тож не плануйте зустрічі з людьми, які теоретично можуть вас розгнівати або ж принести негатив.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Левів

Сьогодні Левам буде під силу здолати навіть найбільш безнадійну справу. Головне – не витрачати даремно сили (наприклад, на сварки чи суперечки), а направити енергію у конструктивне русло.

Постарайтеся уникати пліток та пустопорожніх розмов, а більше часу віддайте тим контактам, які стосуються безпосередньо важливих справ.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Дів

Сьогодні ваші розумові здібності будуть на висоті. Використайте цей момент, щоб владнати справи, які потребують від вас особливої пильності та наснаги. Втім розпочинати нові справи не варто.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Терезів

Зазвичай скромні Терези, які зазвичай відзначаються спокійними та виваженими словами і діями, сьогодні можуть стати душею компанії та головним затійником свята, а то й міні революції. Настрій у представників цього знаку сьогодні може видатися войовничим. Вдалий момент, щоб піти у свій невеликий бій, який ви давно відкладали!

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Скорпіонів

Скоріпіонам радять сьогодні у всьому покладатися тільки на власну інтуїцію. Втім приступати до рішучих дій варто лише за стовідсоткової впевненості, а ще краще перенести відповідальні рішення на вівторок.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Стрільців

Сьогодні не рекомендують перевантажувати себе роботою. Бажано займатися справами, які сприятимуть вашому умиротворенню, звільнятися від непотрібного та наводити лад в думах. День вдало підходить для експериментів у найрізноманітніших сферах життя.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Козерогів

Козерогам сьогодні добре вдаватимуться вирішення питань з нерухомістю. Можна займатися організаторською роботою – у цій сфері труднощів також виникати не повинно.

За можливості варто відправитися відпочивати на природу. Ідеально, якщо вийде поїхати в гори.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Водоліїв

Сьогодні з Водоліями злі жарти можуть грати помилки минулого. Імовірно, людям закортить пригадати ваші старі гріхи та докорити ними. Постарайтеся не звертати увагу на таких персонажів та не брати їхньої думки до уваги. Усім властиво помилятися і старі помилки не можуть бути причиною для докорів у теперішньому.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 22 липня 2019 для Риб

Для Риб настав час зближення і романтики на найякіснішому рівні. Тим, у кого є пара рекомендовано влаштувати незабутній вечір з коханою людиною. Самотнім представникам знаку бажано вийти в люди – так ви отримаєте шанс на цікаве знайомство, яке докорінно може змінити ваше життя.