Краще бути обережними з грішми – варто відмовитися від кредитів та позичань грошей. З довколишніми варто бути поблажливішими – через підвищену емоційну чутливість у цей день. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 18–24 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 березня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Овнів

Якщо вам сьогодні захочеться забути про побут, рутину, роботу – сміливо відправляйтеся ввечері до друзів, в кіно чи на вечірку. У компанії ви зможете підняти настрій не лише собі, а й зробити приємність іншим. То ж вперед до веселощів!

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Тельців

Ви будете дуже добрими та чуйними – цим можуть скористатися, але відчаюватися не варто, адже головне генерувати позитивну енергію. Вона до вас неодмінно повернеться.

У цей день строгих обмежень в їжі собі ставити не потрібно, проте і про здоровий глузд та помірність забувати не варто.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Близнюків

День добре підходить для активних контактів і операцій з грішми. При прийнятті важливих рішень покладайтеся на раціональне мислення, тверезі доводи та логіку.

Близнюкам, у яких є пара, варто бути демократичнішим до своєї коханої людини. Ваша гіпертурбота може бути не такою й потрібною, а от приємне слово зайвим не буде.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Раків

Сьогодні ввечері дозвольте собі повноцінний відпочинок. Особливо, якщо тиждень у вас вийшов не з найлегших. Зважте, що час зараз сприятливий для подорожей та пізнання нового.

Якщо на вас накинулась хандра, постарайтеся закцентувати увагу на позитивних моментах і пам'ятайте, що ви маєте право впливати на будь-яку ситуацію і можете змінити все, що вам не подобається.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Левів

Перегляньте своє оточення. Намагайтеся більше спілкуватися з позитивними і успішними людьми і уникайте депресивних і демотивуючих людей.

Сімейним парам протипоказано у цей день з’ясовувати стосунки, натомість рекомендовано проявити терпимість та сердечність. Відведіть більше часу на відпочинок та відновлення сил.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Дів

День сприятливий для медитації та турботи про здоров’я. Можливе отримання нових знань, проте не виключено що даватимуться вони з труднощами.

Дівам-водіям особливо пильними варто залишатися на дорозі та не порушувати правил. Те ж саме стосується і пішоходів – перебігати дорогу де попало не варто.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Терезів

Терезам у цей день може випасти вирішувати завдання від яких вони раніше втікали. Втім хвилюватися не варто, адже зорі сприятимуть вам і ви знайдете достатньо сил, щоб впоратися з ними.

Вдало протікатимуть поїздки, подорожі, відрядження. Також легко вдаватимуться нові знайомства.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Скорпіонів

На Скорпіонів сьогодні можуть навалитися несподівані повороти та завдання. Імовірно, що реалізовувати задумане не вдаватиметься так швидко, якби того хотілося. Тож запасайтеся терпінням та не нервуйте.

Сімейним Скорпіонам сьогодні варто більше часу приділити рідним, особливо тим, у кого є діти.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Стрільців

Вкладені Стрільцями сили у цей день дадуть максимальний ефект. Сприятливий час для навчання – нова інформація добре запам’ятовуватиметься. Скористайтеся з цього!

У цей день строгих обмежень в їжі собі ставити не потрібно, проте і про здоровий глузд та помірність забувати не варто.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Козерогів

Витратити дорогоцінну енергію бажано для самовдосконалення та вирішення поточних завдань. Напади ліні та апатії варто придушувати одразу ж.

Не завадить дисципліна в побуті і в почуттях, особливо вранці і вдень.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Водоліїв

Використайте час, який зараз маєте для наведення ладу у справах, домі чи на роботі. Монотонна та скрупульозна праця сьогодні вам добре вдаватиметься – скористайтеся цим шансом.

Можливий потужний приплив натхнення, який дозволить доробити те, що відкладали у ящик не один день.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 22 березня 2019 для Риб

Не бійтеся відкриватися і відкривати себе. Будьте простішими. Не будьте занадто критичними як до себе, так і до інших.

Не намагайтеся все контролювати. Відчайдушні спроби тримати все під контролем в рази знижують шанси людини на щастя і успіх.