Беріться за усе з завзяттям, але не кваптесь – для поспішних дій зараз невдалий час, та й виснаження вам ні до чого. Від гулянок у цей день відмовлятися не варто. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 21 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Овна

Цей день варто присвятити наведенню ладу на робочому місці. Розберіться з документацією, складіть список справ про які забули та які потрібно виконати наступного тижня. За нове діло братися не бажано.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Тельця

Впродовж дня, а особливо ближче до вечора, старайтеся уникати людей, які вас дратують. Висока імовірність конфліктів.

В амурних справах покладайтеся на інстинкти та будьте уважними слухачами.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Близнюків

На вас сьогодні чекає важлива зустріч з впливовою людиною. Потрібно буде проявити свою стійкість та наполегливість, щоб отримати бажане. Ймовірно, вам вдасться досягти навіть більшого, ніж можна було б очікувати.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 17-23 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Рака

Зараз ви максимально налаштовані на результат – скористайтеся з цього та доведіть незакінчені справи до кінця.

Проте перед тим, як починати що-небудь сьогодні – добре сплануйте свої дії, продумайте деталі. Так ви зможете бути впевненими та уникнути краху, а за потреби зумієте швидко під лаштуватися під зміни.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Лева

Левам сьогодні краще менше говорити, а більше робити. Старайтесь уникати пліток. Корисно зайнятися вирішенням важливих проблем та не розмінюватися на дрібниці.

Сьогодні можливі незначні втрати, які у майбутньому принесуть користь. Великих скупчень людей старайтесь уникати.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Діви

Пам’ятайте одну з найголовніших істин життя – немає нічого постійного. Якщо ви змиритись з тим, що все змінюється – пережити день буде легше. Ті ж, хто всіма силами не бачитиме необхідності в змінах, і старатиметься залишити все як раніше, можуть зіткнутися зі складнощами.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Терезів

Перед вами з’являться нові можливості – не бійтеся за них братися та рухати своє життя вгору! Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні справи та завдання даватимуться легко.

Полегшено зможете видихнути і після неприємної та серйозної розмови, яка вже давно назрівала. Не забудьте у цей день і про розваги та амурні справи – ви цього заслужили!

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Скорпіона

Для Скорпіонів у цей день гороскоп прогнозує час, сприятливий для відновлення дружніх відносин. Можлива зустріч з другом, якого ви вже давно не бачили.

У фінансах варто бути обережним – помилки, неуважність чи легковажність матимуть не найкращий фінал. Не завадить зайвий раз перечитати і термін медичних препаратів, які ви приймаєте.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Стрільця

Будьте уважними з їжею – уникайте важких, гострих та пересолених страв. Також сьогодні зросте вірогідність загострення хронічних захворювань на нервовому ґрунті, тому старайтеся зберігати спокій та оминати напружених розмов

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Козерога

У цей день Козероги можуть отримати ділову пропозицію, приставати на яку одразу ж не варто. Уважно зважте всі за та проти, високі шанси, що кінцевий результат буде не таким вже й вигідним для вас.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 21 грудня 2018 для Водолія

Відвертість, яка притаманна вам сьогодні, допоможе уникнути недомовленостей з колегами. Якщо роботи виявиться надміру і вам видаватиметься, що ви її не посилите – глибоко подихайте. Скоріш за все вам так задаватиметься, через романтичний настрій, який не дозволяє Водоліям сьогодні якісно займатися рутинними справами.

Читайте також: Календар стрижок на грудень 2018: корисні поради

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 21 грудня 2018 для Риб

Як би вас сьогодні не лякали конкуренти – робіть почату справу до кінця. Ви ж вклали в неї уже стільки сил! Давати іншим марнувати свої старання не варто.

Так ж само Рибам рекомендують поводитися і з справами інших – найкраще не лізти в них та утриматися від роздавання порад.