Сьогодні сміливо можна братися за початок ремонту – помешкання чи машини. ЗДобре вдаватимуться і домашні справи. Також успіх супроводжуватиме і людей, які задумали піти на романтичне побачення – час сприятливий для початку нових та укріплення давніх стосунків. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 18–24 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 21 березня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Овнів

Овнам можна сміливо братися за вкладання контактів, домовленостей, зміцнення тилів – ці справи сьогодні супроводжуватиме вдача і вони принесуть позитивні плоди.

Побережіть здоров'я, особливо уважно стежте за тим, що їсте. Трішки обережності, ще ніколи не була зайвою.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Тельців

Сьогодні Тельців може настигнути дуже слушна думка, яка у майбутньому сприятиме вашому фінансовому благополуччю. Ви зможете втілити свої задуми в життя завдяки розумінню мотивів інших та вашій інтуїції.

Уникайте інтриг та пліток – це лише забере ваш дорогоцінний час та енергію, краще використайте його на себе самого.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Близнюків

Період сприятливий як для роботи, так і для амурних справ та розслаблення. Проте зараз розраховуйте тільки на себе. Така вихідна позиція може помітно покращити ваше становище.

Гроші старайтеся берегти – марнотратство це останнє, що вам зараз потрібно. А от сил на справи не шкодуйте – вкладена праця віддасться сторицею.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Раків

Для Раків день буде сприятливим, а особливо для тих представників знаку, які задумали пошук союзників та однодумців. Є високі шанси зацікавити інших власними ідеями.

Якщо отримаєте надходження, на яке не очікували – не спішіть витрачати гроші. З часом вони вам знадобляться на справді важливі справи.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Левів

Сьогодні не виключені приємні знайомства, зокрема, і романтичні. Вам у цей день буде притаманний особливий шарм.

Ближче до вечора може з’явитися непереборне бажання провести час з комфортом. За можливості відправляйтеся у театр або кіно, чи поласуйте смачною вечерею.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Дів

Сьогодні для Дів буде ідеальний час, щоб почати боротьбу зі шкідливими звичками. Також день добрий для оздоровлення – можна влаштувати розвантажувальний день.

Важливі питання вдасться обговорити у невимушеній обстановці, що неабияк додасть вам натхнення.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Терезів

День буде сприятливим для здійснення фінансових операцій, укладення угод та домовленостей. Також період сприятливий для навчання та творчості. Будь-які починання в цей день отримають додаткове енергетичне підживлення.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам сьогодні варто з особливою ретельністю приборкувати злість та скупість. В іншому випадку ви ризикуєте втратити чудову нагоду впустити трохи свіжого повітря у соє життя.

Якщо не лінитися, то вдасться виконати безліч справ, відкладених вами на потім. Четвер взагалі хороший для будь-якого виду роботи.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Стрільців

Постарайтеся голосно не плакати про те, як ви хочете у відпустку. Так ви тільки ще погіршите свій настрій та втратите дорогоцінний час. Зараз Стрільцям краще взятися за роботу.

Вечір буде сприятливим для розмов, зустрічей з друзями та прогулянок на свіжому повітрі.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Козерогів

Час сприятливий для переїздів, перебудови – як простору, так і стосунків. Все почате зараз має шанс бути швидко та вдало завершеним.

Будьте уважними до своїх легенів – саме час кинути курити, почати гуляти на свіжому повітрі (бажано поближче до дерев), відмовитися від аерозолів.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Водоліїв

Наступив сприятливий час реалізації планів. Ви ж напевне знаєте, що б хотіли втілити в життя у найближчі три – чотири тижні? Якщо так, то беріться до роботи, якщо ні – хутенько складайте план і реалізовуйте його. Зорі вам сприятимуть.

Заплануйте собі на вечір щось затишне і романтичне. Тим, у кого є пара, варто спробувати дещо новеньке. Ті ж, у кого пари немає, можуть взяти цікаву книжку і провести час не менш цікаво.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 21 березня 2019 для Риб

Забудьте про осуд та оцінки інших людей. Краще зосередьте увагу на власних цілях та починайте працювати над їх реалізацією.

Можливі сварки та непорозуміння – постарайтеся у такі моменти бути терпимими та добрими.