День обіцяє бути насиченим на події, які можуть змінити звичний хід подій. Цього дня слід бути обачним зі словами та помислами. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 20–26 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 20 травня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Овнів

Якщо не знаєте що обрати – ризик чи рутину – зважте те, хочете ви розвиватися чи ні. Якщо відповідь буде ствердною, тоді звичний хід справ вам не підійде. Займаючись тим, до чого звикли, ми тупотимо на місці.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Тельців

Сьогодні варто обмежити свої витрати, щоб захистити себе фінансових проблем. Гроші у найближчі дні здобути буде не легко, тому варто бути ощадним. Не варто покладатися на щедрих спонсорів і роботодавців.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Близнюків

Пристрасті у цей понеділок можуть загостритися, а незалагоджені конфлікти посилитися. Але не має нічого такого, що Близнюки б не змогли пережити сьогодні, якщо добре постараються.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Раків

Сьогодні вам може трапитися несподівана пропозиція. Мова може зайти навіть про зміну статусу довгострокових стосунків або про появу нової і важливої ​​особи у вашому житті. Озбройтеся хорошим настроєм!

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Левів

День для Левів буде сповнений енергії, яка допоможе продавати таланти, завойовувати репутацію і збільшувати банківський рахунок. Важливим в успіху буде ваша цілеспрямованість та твердість у прийнятті рішень.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Дів

Тим, кого зачіпають чужі успіхи – варто замислиться, чи насправді за ними не криється невдоволення власними невдачами. Можливо час взятися за себе, замість того, щоб лихословити чи заздрити іншим. При такій зміні життя набуде значно яскравіших барв.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Терезів

Сміливість і швидкість – ваші вроджені якості, але сьогодні виклики долі стримуватимуть ентузіазм. У гострих ситуаціях намагайтеся вчасно стримати свій гнів та направити його у конструктивне русло. Наприклад, словами пояснити свою позицію.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Скорпіонів

Життя багате на чудові зустрічі, неймовірні збіги та дивакуваті перипетії. Саме сьогодні Скорпіони матимуть змогу відчути це на собі. Не варто хвилюватися – атмосфера буде сповнена любові.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Стрільців

Якщо висловлюватимете своє невдоволення, то робіть це чесно. Перш за все, не перекладайте вину на інших. Відповідальними за ваше життя та ваші рішення є лише ви самі, навіть, якщо на перший погляд видається, що це не зовсім так.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Козерогів

Ставлення інтересів інших понад свої – це справа шляхетна, але захоплюватися нею не варто. Здоровий егоїзм та тверезе розуміння своїх сил та потреб допоможуть не переборщити з альтруїзмом. Якщо знехтувати турботою про себе – можна наразитися на небезпеку.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Водоліїв

Відкиньте сумніви в сторону та починайте втілювати заплановане. Не варто хвилюватися через можливі труднощі, адже вони – частина життя. Здолавши непросте завдання, отримаєте більше впевненості у власних силах.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 20 травня 2019 для Риб

Підходьте зі скептицизмом до фінансових пропозицій та не дозволяйте впутати себе в авантюру. У випадку сумнівів, дайте собі час все ретельно обдумати та не приймайте поспішних рішень.