Час сприятливий для виважених дій та неквапливих рішень. Фінансові питання бажано вирішити у першій половині дня. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік Білого Щура: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Овнів

Вашим девізом у цей день має стати фраза "Більше слухаю, менше говорю". Звісно, якщо маєте достатньо сил, то можете відчайдушно відстоювати свою думку. Проте у такому випадку не варто дивуватися сваркам.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Тельців

Тельцям кортітиме сховатися від сторонніх, відпочити від навалу справ та уникати уваги до власної персони. Такі бажання цілком природні. Варто зробити з них висновки.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Близнюків

Зробіть невеликий перепочинок і постарайтеся розслабитися. Не дозволяйте іншим людям і їхнім почуттям та настроям впливати на вас, навіть якщо це ваші близькі друзі або родичі.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Раків

На роботі справи можуть піти вгору. Проте сприяння самих лише сил зверху замало для доброго результату. Щоб отримати бажане доведеться прикласти чимало зусиль. У важливій справі прислухайтесь до порад інших, але остаточний висновок робіть лише після детального аналізу.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Левів

Сьогодні у Левів може виникнути спокуса піти на негідний вчинок чи вдатися до підступної хитрості. Не піддавайтеся на їй – результат вас тішитиме не довго, а після смак ще довго не даватиме спокою.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 17 – 23 лютого 2020 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Дів

Сьогодні не рекомендують вести справи, які стосуються фінансів. День сприятливий для застіль – можна сміливо іти в гості чи влаштувати вечерю вдома.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Терезів

Терези у цей день будуть втіленням енергійної особи. Багатьом кортітиме попрацювати на славу та якісний результат. Неодмінно використайте цю енергію.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Скорпіонів

Ймовірне, отримання знаків. Втім втрачати голову, шукаючи підказки, не варто. Цей час краще присвятити для реальної роботи, адже саме під час такого процесу можливі осяяння.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Стрільців

Ваше вміння зважувати всі за і проти при кожному рішенні сьогодні стане у нагоді. Ймовірно, ви зможете вдало застосувати його на роботі, що у подальшому позитивно вплине на покращення вашого матеріального становища.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Козерогів

Відмовтеся від думок про амурні справи, краще займіться турботою про себе самого. Подумайте, як ви можете зробити свій стиль життя цікавішим.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Водоліїв

Можливий старт нового етапу в житті. Високі шанси, що вам вдасться зарядитися силами та придумати ідею, яка допоможе вам повніше насолодитися життям.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 20 лютого 2020 для Риб

Конфліктів з керівництвом чи колегами не буде, але варто проявляти стриманість. Можливе успішне завершення справи, що принесе вам грошей.