Вдома варто уникати суперечок. Постарайтеся не зважати на дрібні вибрики близьких, а краще згладьте ситуацію. Від цього виграють усі. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 18-24 лютого 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Овнів

Овни сьогодні можуть бути мрійливими та мрійними. Не варто турбуватися про згаяний час, а краще сміливо думати про екзотичні подорожі та екстраординарні пригоди.

Ввечері спілкування з друзями поверне вас до реальності. Варто очікувати на цікаву пропозицію, або ж самому її зробити. Не забудьте сьогодні про свого друга-Близнюка!

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Тельців

Амбіційність Тельців сьогодні може стикатися з невеликими перешкодами. Будьте терплячими і впевненими у своїх діях, і ви зможете вирішити навіть складні завдання.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Близнюків

Сьогодні Близнюкам властиво буде заглиблюватися у думки про своє матеріальне становище. Імовірно, ви захочете знайти спосіб заробити більше грошей на веселощі та задоволення? У другій половині дня до вас може прийти цікава ідея, втім не впадайте в крайнощі!

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Раків

Вперті і сонні Раки сьогодні можуть стати грозою колективу чи родини. Не страште вже так сильно навколишніх!

Також не варто і брати на себе сьогодні надто відповідальні справи, як то вирішення фінансових чи юридичних питань.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Левів

Сьогодні бажано не сваритися з оточуючими, а якщо ви вже з кимось посварилися – миріться. Для Левів день сприятливий для виконання обіцянок, у тому числі і давніх.

Від укладення важливих угод, вирішення фінансових питань краще утриматися.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Дів

Сьогодні з Дівами злі жарти можуть грати помилки минулого. Імовірно, людям закортить пригадати ваші старі гріхи та докорити ними. Постарайтеся не звертати увагу на таких персонажів та не брати їхньої думки до уваги. Усім властиво помилятися і старі помилки не можуть бути причиною для докорів у теперішньому.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Терезів

Інтуїція сьогодні з вами гратиме в ігри – то підказуватиме правильне рішення, то намовлятиме на неабиякі дурниці. Тому перш за все думайте розсудливо та більше покладайтеся на раціо та логіку, аніж на внутрішнє чуття.

І пам’ятайте – вас не має цікавити чужа думка, просто робіть свою справу, чи у роботі, чи в особистому житті.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам сьогодні бажано зайнятися справами, пов’язаними з наукою, мистецтвом та будь-якою творчістю.

Є високі шанси, що сьогодні вам захочеться ввечері більше часу побути вдома. Це й не дивно, адже це місце де ви можете по справжньому відновити сили.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Стрільців

Уникайте участі в закулісних інтригах. Постарайтеся не втручатися в не надто етичні розмови про інших, щоб самому не постраждати від таких же пліток.

У багатьох представників знаку сильним буде прагнення до змін. Проте сьогодні краще віддайтеся фантазіям, а рішучі дії відкладіть до кращих часів, які прийдуть от-от.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Козерогів

Відносини з рідними і друзями матимуть схильність складатися як ніколи вдало. Тим Водоліям, яким від природи притаманна надмірна впертість, сьогодні вдаватиметься легше сприймати дійсність та іти на компроміси без емоційних втрат.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Водоліїв

Водоліям не варто забувати про навчання, навіть, якщо студентські роки уже давно позаду. Додайте якісної роботи вашому мозку і потрібна енергія сама до вас прийде. Головне не засиджуйтеся перед безглуздими телепередачами.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 20 лютого 2019 для Риб

Риби в цю середу будуть повні ентузіазму, якщо це не так, то візьміть хвилинку, щоб відпочити та подумати. Саме сьогодні ви можете вигадати, як зробити ваше життя комфортнішим і затишнішим саме для вас. Почати можна з дрібниць!