Понеділок може видатися днем з чималою кількістю палких дискусій. Не варто надто перейматися почутим та конфліктувати. Суперечки вдасться швидко залагодити. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 квітня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на квітень 2019 для Овнів

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Овнів

Понеділок може видатися не найкращим днем тижня, але зрештою ви закінчите його з позитивним настроєм. Не варто нехтувати можливостями, які сьогодні перед вами виникатимуть.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на квітень 2019 для Тельців

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Тельців

Ви готові почекати, поки емоції щодо певних проектів та відносин вгамуються. Це доросла позиція, яка врешті принесе вам вигоду. Не забудьте знайти час на те, що сприятиме вашому прогресі у житті.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на квітень 2019 для Близнюків

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Близнюків

Останнім часом ви бачили, як далеко готові рухатися, щоб підтримувати відносини. Не забувайте про цей досвід та зробіть висновки, особливо, якщо ви надто жертвували собою у стосунках.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на квітень 2019 для Раків

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Раків

У плани Раків втрутяться непрохані гості. Вам доведеться відкоригувати свій графік, щоб зробити день вдалим. Врешті зорі сьогодні будуть сприятливими і якщо докласти зусиль, то можна дістатися туди куди хочете і з тим, з ким планували.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на квітень 2019 для Левів

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Левів

День для Левів буде сповнений енергії, яка допоможе продавати таланти, завойовувати репутацію і збільшувати банківський рахунок. Важливим в успіху буде ваша цілеспрямованість та твердість у прийнятті рішень.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на квітень 2019 для Дів

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Дів

Сміливість і швидкість – ваші вроджені якості, але сьогодні виклики долі стримуватимуть ентузіазм. У гострих ситуаціях намагайтеся вчасно стримати свій гнів та направити його у конструктивне русло. Наприклад, слова пояснити свою позицію.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на квітень 2019 для Терезів

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Терезів

Для досягнення цілей сьогодні доведеться не гребувати компромісами та домовленостями. Будьте послідовними та чітко окреслюйте межі для себе і для тих, з ким ви маєте спільні інтереси.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на квітень 2019 для Скорпіонів

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Скорпіонів

Сьогодні ви можете зустріти на своєму шляху співрозмовника, з яким зав’яжеться глибока та щира дискусія. Така подія принесе неабиякий заряд енергії – не забувайте бути щирими та відкритими.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на квітень 2019 для Стрільців

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Стрільців

Життя багате на чудові зустрічі, неймовірні збіги та дивакуваті перипетії. Саме сьогодні Стрільці матимуть змогу відчути це на собі. Не варто хвилюватися – атмосфера буде сповнена любові.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на квітень 2019 для Козерогів

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Козерогів

Відкиньте сумніви в сторону та починайте втілювати заплановане. Не варто хвилюватися через можливі труднощі, адже вони – частина життя. Здолавши непросте завдання, отримаєте більше впевненості у власних силах.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на квітень 2019 для Водоліїв

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Водоліїв

Ставлення інтересів інших понад свої – це справа шляхетна, але захоплюватися нею не варто. Здоровий егоїзм та тверезе розуміння своїх сил та потреб допоможуть не переборщити з альтруїзмом. Якщо знехтувати турботою про себе – можна наразитися на небезпеку.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на квітень 2019 для Риб

Гороскоп на 1 квітня 2019 для Риб

Якщо висловлюватимете своє невдоволення, то робіть це чесно. Перш за все, не перекладайте вину на інших. Відповідальними за ваше життя та ваші рішення є лише ви самі, навіть, якщо на перший погляд видається, що це не зовсім так.