Сьогодні не найкращий день, щоб вдавати із себе жертву. Варто брати ситуацію у свою руки та не перекладати відповідальність на інших. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 13–19 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 18 травня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Овнів

Сьогоднішній день не завадить провести з близькими. Це допоможе розслабитися та відновити рівновагу. Не варто оминати спокійних розмов, і при цьому головне уважно слухати та відкинути власні упередження.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Тельців

Субота може видатися найкращим днем тижня і закінчите ви його з позитивним настроєм. Не варто нехтувати можливостями, які сьогодні перед вами виникатимуть.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Близнюків

Ви готові почекати, поки емоції щодо певних відносин вгамуються. Це доросла позиція, яка врешті принесе вам вигоду. Не забудьте знайти час на те, що сприятиме вашому прогресі у житті.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Раків

Останнім часом ви бачили, як далеко готові рухатися, щоб підтримувати відносини. Не забувайте про цей досвід та зробіть висновки. Важливо взяти добрий урок від життя та не робити із себе жертви.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Левів

У плани Левів може увірватися приємний гість. Імовірно, вам доведеться відкоригувати свій графік, щоб зробити день дуже вдалим. Зорі сьогодні будуть сприятливими і якщо докласти зусиль, то можна дістатися туди куди хочете.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Дів

Фінансова сторона життя сьогодні буде особливо активною – можна як розбагатіти і отримати додатковий прибуток, а можна і натрапити на чималі втрати. Тому варто обмежити справи з фінансами та бути уважним до деталей.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Терезів

Ваше романтичне життя має шанси набути нових барв – активність у цій сфері сьогодні зростатиме. Не дивуйтеся, якщо ви раптом захочете, проміняти спокійний вечір на екстравагантну подію.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Скорпіонів

Сьогодні вам можуть зробити приємний подарунок. Але й ви не забувайте про турботу про себе. Якщо ж відчуватимете, що вам потрібні зміни – вперед до діла. Ви неодмінно знайдете з чого почати.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Стрільців

Повідомлення, яке ви можете сьогодні отримати, вплине на вашу думку, щодо звичного ходу справ. Будьте готовими до цікавих поворотів.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Козерогів

Не чекайте на похвали зі сторони – ви самі здатні зрозуміти, наскільки вдало ви виконуєте заплановане. На зауваження варто реагувати врівноважено – слухати, але надто нею не перейматися.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Водоліїв

Водоліїв сьогодні можуть засипати порадами щодо того, як вести справи та жити. Не беріть собі до голови вказівки інших людей. Ви самі можете визначити, що для вас добре, а що – погано.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 18 травня 2019 для Риб

Тим, хто нарікає на рутину та те, що в житті нічого не змінюється, – варто брати ситуацію в свої руки. Наважитися на ризик буває важко, але результат дає нам новий досвід та відчуття того, що ми зробили все, що могли і не дали життю пройти повз.