Рекомендують стримувати імовірно потужний потяг до їжі та алкоголю, а також старатися не розбурхувати сварки. День добре підходить для подорожей, переїзду в нове помешкання чи загалом для активних дій. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 12–18 серпня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 18 серпня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Овнів

Зараз сприятливий час покупок дрібних речей тривалого користування. Підходьте до покупок з розумом, щоб за кілька тижнів не бігти в ремонт чи магазин. Пам’ятайте, що краще мати менше, але якіснішого.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Тельців

Тельцям сьогодні варто стерегтися необдуманих покупок. Не спішіть віддавати гроші за що-небудь новеньке – спершу подумайте чи річ вартує фінансових клопотів. Намагайтесь раціонально підходити до витрат та не приймати надто серйозних рішень.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Близнюків

Звертайте увагу на дрібниці – маленькі радості наповнюють життя щастям – головне зуміти вчасно помітити їхню важливість. Особливо це стосується сімейних Близнюків – не забудьте подякувати своїй рідній людині за проявлені знаки турботи та будьте взаємними.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Раків

Доля на сьогодні приготувала для вас урок. Втім матиме він скоріш позитивне забарвлення. То ж спокійно беріться до справ, сьогодні для вас головне – зберігати розум ясним, а серце відкритим.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Левів

Вас сьогодні може засмутити незначний промах. Не переймайтеся сильно! Усі мають право на другий шанс, особливо у дрібницях. Якщо ж хтось вважатиме інакше – не звертайте на його слова надмірної уваги. Ви ж знаєте, що справедливість на вашій стороні.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Дів

Інтуїція сьогодні допоможе Дівам у різних сферах життя. Сміливо покладайтеся на власні відчуття у прийнятті рішень. На тих, у кого немає пари, чекають сюрпризи. Імовірно, сьогодні з вами трапиться захоплива історія, яку внукам навряд чи розкажеш!

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Терезів

Терезам варто більше часу приділити спілкуванню – неквапливому, цікавому та не обов’язково корисному. При цьому ділові переговори протікатимуть добре, є високі шанси заручитися необхідною підтримкою.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Скорпіонів

Перед вами з’являться нові можливості – не бійтеся за них братися та рухати своє життя вгору! Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні справи та завдання даватимуться легко.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Стрільців

Попри імовірну нестабільність у фінансовій сфері, Стрільцям варто наполегливо працювати. Результат може перевершити всі очікування, особливо, якщо ви самовіддано будете ставитися до своєї справи.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Козерогів

Вкладені у справи сили у цей день дадуть максимальний ефект. Сприятливий час і для навчання – нова інформація добре запам’ятовуватиметься.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Водоліїв

День буде вдалим для Водоліїв, які мають творчі професії. Можливий потужний приплив натхнення, який дозволить доробити роботу, яку відкладали у ящик не один день. Попри те, що день буде більш вдалим для мистецької, аніж для бізнес роботи, фінансових колапсів виникати не повинно.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 18 серпня 2019 для Риб

Рибам рекомендують у цей день задумати невелику подорож. На тих, хто надумав вирушати у далеку дорогу, чекає вдача. Сприятливий час для флірту та амурних справ.