Не відмовляйтеся від пропозицій відвідати кіно, театр чи виставку. Запас хорошого настрою принесе і дзвінок до друга. Ініціативу у цей день варто брати у свої руки. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 12–18 серпня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Овнів

Будьте обачними на дорозі та при виконанні не найбезпечніших робіт. Не завадить обережність і у спілкуванні, намагайтеся говорити лише про власні почуття та не звинувачувати інших. В іншому випадку може розгорітися суперечка, на яку витратите надто багато сил.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Тельців

Тельцям варто трохи часу приділити рідним та друзям. Зателефонуйте першими та налагодьте контакт з людиною, яку ви почали втрачати. Доля сьогодні сприятиме вам у таких справах.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Близнюків

На Близнюків чекає спокійний день. Варто знайти час на справи, які приносять особливе задоволення та заспокоєння. Не жалійте витратити трохи заробленого на власні потреби, навіть, якщо вони видаються не такими ж першочерговими.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Раків

Раки будуть захоплені своєю ідеєю та старатимуться заразити нею якомога більше людей. Вдасться це чи ні залежатиме від характеру вашої задуми. Та спробувати все ж варто!

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Левів

Легкість супроводжуватиме Левів у цей день. Цілком імовірно, що саме сьогодні вам вдасться прийняти рішення, яке кардинально змінить звичний плин речей у кращу сторону.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Дів

Дівам не варто забувати про навчання, навіть, якщо студентські роки уже давно позаду. Додайте якісної роботи вашому мозку і потрібна енергія сама до вас прийде. Головне не засиджуйтеся перед безглуздими телепередачами.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Терезів

Терезам варто бути обачним зі словами. Необачно сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, залагоджувати який у вас не буде бажання. Тому краще двічі думайте перед тим, як сказати зайве.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам сьогодні вдаватиметься робота, за яку потрібно братися руками, а не головою. Дрібні ремонти вдома, "важка" праця на роботі – це те, чому сьогодні треба віддати перевагу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Стрільців

Передбачуваність це добре, але до певної межі. Дозвольте собі трохи вирватися з рутини та перетворитися у хулігана – напівсерйозне ставлення до життя сьогодні може врятувати вас від нервового вигорання.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Козерогів

Якщо ідете на побачення і там летить усе шкереберть – не переживайте. З часом будете ще самі кепкувати з цієї ситуації, а поки розслабтесь та насолоджуйтесь моментом. Сьогодні саме час приміряти роль спостерігача за власним життям.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Водоліїв

Період сприятливий як для роботи, так і для амурних справ та розслаблення. Проте зараз розраховуйте тільки на себе. Така вихідна позиція може помітно покращити ваше становище.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 16 серпня 2019 для Риб

Самотнім Рибам цієї ночі варто вийти у світ, щоб трохи розвіятися та набратися натхнення. Не нехтуйте запрошеннями друзів, а то й самі спробуйте кого-небудь витягти на цікаву подію.