У цей день бажано знайти час на друзів та розваги. Обережним з алкоголем варто бути тим, хто мав важкий тиждень. Не найкращий час для великих покупок. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 13 січня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Овнів

Овнам варто трохи часу приділити рідним та друзям. Зателефонуйте першими та налагодьте контакт з людиною, яку ви почали втрачати. Доля сьогодні сприятиме вам у таких справах.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Тельців

Будьте обачними на дорозі та при виконанні не найбезпечніших робіт. Не завадить обережність і у спілкуванні, намагайтеся говорити лише про власні почуття та не звинувачувати інших. В іншому випадку може розгорітися суперечка, на яку витратите надто багато сил.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Близнюків

У Близнюків у цей день буде сповна енергії, особливо ближче до вечора. Використайте свій запал, щоб зав'язати нові стосунки романтичні чи дружні. У розмовах поважайте свою думку та не втрачайте її, аби сподобатися співрозмовнику.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Раків

Раки сьогодні будуть у центрі уваги. Це дозволить вирішити наболілі питання та отримати відповіді, на запитання, які давно вас турбували. Будьте сміливими, щирими та відвертими. Саме ці якості зможуть стати вашим справжнім козирем.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Левів

Леви сьогодні матимуть наснагу впорядкувати власні думки. Добрим помічником у цьому може стати тематична, якісна література. Не полінуйтеся вимкнути серіал та взятися за саморозвиток. От побачите, що таке заняття в результаті принесе чимало задоволення.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 7-13 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Дів

Не гарячкуйте у непердбачуваних ситуаціях та прислухайтеся до слів інших. Перш за все варто відкинути пиху, впертість та зверхнє ставлення до інших.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Терезів

Почніть день з занять, які приносять задоволення саме вам. Не соромтеся виділити трохи часу на самих себе. От побачите, ані рідні, ані робота від цього не постраждають. Звісно, про запізнення все ж краще попереджати.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Скорпіонів

Доля усміхнеться Скорпіонам, які давно шукали заспокоєння чи відповіді на запитання. Знайти потрібну підказку вдасться у книзі чи розмові. Тільки не гарячкуйте та добре обдумуйте інформацію.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Стрільців

На Стрільців очікує особливий сюрприз від рідної людини. Це може бути як родич, друг чи кохана особа. Спробуйте сприйняти дар з вдячністю, навіть, якщо на перший погляд сюрприз виявиться не зовсім доречним або ж дріб'язковим.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Козерогів

Козерогів сьогодні поглине робота чи домашні справи. Імовірно, що від виру подій ніколи буде перепочити. Втім затрачені сили повернуться до вас сторицею уже в найближчому майбутньому. Тому нічого сумувати!

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Водоліїв

Водоліям сьогодна варто з обережністю підходити до покупок. Краще двічі подумати, щоб не купити мотлох.

У розмовах з рідними не забувайте про вдячність. Це допоможе налагодити теплі контакти.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 13 січня 2019 для Риб

Народженні під знаком Риб у цю неділю мають усі шанси знайти собі нове хобі. Підказка може прийти у найнеочікуваніший момент. Тому вимикайте серіал та беріться думати, що вам справді подобається та приносить якісне задоволення.