У цей день варто бути уважним до своїх емоцій та бажань. Не давайте іншим використовувати себе, якщо ви самі цього не хочете. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 10-16 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Овна

Можете очікувати на цікаву звістку чи пропозицію. Новина може внести суттєві корективи у вашу буденність. Вам залишиться лише вирішити, як реагувати на зміни.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Тельця

Високі шанси потрапити під вплив власних ілюзій. Самообман навряд чи матиме добрі наслідки, а тому віддавайте перевагу, хай і не наймилішому серцю, але все ж найлогічнішому рішенні.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Близнюків

Для Близнюків настав сприятливий час для налагодження відносини різноманітного характеру. Сприятливий час для спілкування та обміну ідеями. Можна влаштувати романтичну вечерю, сходити в кінотеатр чи подарувати собі інші приємності, які вам до душі.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Рака

Робочі клопоти можуть трохи пригнітити Раків. Та запалу має вистачити, щоб владнати усі завдання. Прихильними зорі будуть до тих, хто візьме на озброєння в цей день креатив.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Лева

Висока вірогідність відміни запланованих зустрічей без особливих причин. Не виключено, що саме сьогодні ви отримаєте довгоочікувану звістку. Бажано бути уважними з фінансами.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Діви

У Дів настав сприятливий час для укладення договорів та союзів. Також вдало протікатиме спілкування.

Завдяки новій кооперації ви зможете вирішити чималу кількість застояних питань. Зараз вам варто плекати щире відчуття колективізму та вірити в спільну справу, інакше успіх втече.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Терезів

Імовірно, що Терезам на долю може випасти поява нових можливостей для кар'єрного зростання. Добре подивіться довкола та будьте уважними, щоб не проґавити шанс.

На сильних та вольових людей в цей день чекає вдача. Тож постарайтеся взятися за активну діяльність і успіх не забариться.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Скорпіона

Ретельно вибирайте, на що витрачати енергію та де її приберегти. Вона вам ще знадобиться. Поганий час, щоб відправлятися за покупками. Краще відкладіть витрати до кращих часів, а зараз займіться справами по дому чи роботі.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Стрільця

Стрільцям бажано взятися за планування тижня чи хоча б найближчих днів. Вкладені у цю сферу сили дадуть відчутний результат дуже скоро.

Успіхи чекатимуть і на тих, хто займеться своїм здоров’ям та приділить трохи уваги спорту.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Козерога

Козерогам зараз важливо не допускати нервових перевантажень. Варто прислухатися до своїх почуттів, щоб зберегти душевну рівновагу. Будьте обачні, повністю довіряйте партнеру, тільки якщо ваші відносини перевірені роками.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 11 грудня 2018 для Водолія

Водоліям доведеться більше часу присвятити родині чи товаришам. Імовірно, що доведеться задіяти усі відомі вам трепетні почуття, щоб справді стати хорошим помічником у не найлегшу хвилину.

При походах у магазин будьте уважними, а особливо при покупці техніки – не забудьте перевірити її негайно ж.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 11 грудня 2018 для Риб

Сприятливий день для вирішення бюрократичних питань. Сьогодні можна сміливо братися за важливу роботу. Також не варто боятися сміливих ідей – є високі шанси заручитися підтримкою. Сприятливим цей день буде і для зміцнення родинних відносин.