День видасться неоднозначним, адже декому просто таки щаститиме на кожному кроці, а іншим доведеться неабияк погарувати, щоб відвернути неприємності. Втім загалом особливих застеріг до цього дня не має. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 29 липня – 4 серпня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 серпня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на серпень 2019 для Овнів

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Овнів

Високі шанси, що сьогодні перед Овнами вирине справа з минулого, яка хвилювала вас уже давно. Уникайте зарозумілості та імпульсивності – з ними маєте шанс піти на необачний вчинок.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на серпень 2019 для Тельців

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Тельців

Тельцям важливо зібратися з силами та крок за кроком іти до власної мети. Виконувати заплановане сміливо можете, поєднуючи холодний розрахунок та деяку відстороненість до прийняття рішень.

Інтриги, скандали, плітки, страхи – головні викрадачі вашої енергії, тож від них краще стороніться.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на серпень 2019 для Близнюків

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Близнюків

Сьогодні близькі можуть бути дуже сприйнятливим до настанов Близнюків. За потреби скористайтеся цим – можна обговорити тему, яку вже давно уникали.

День сприятливий для спілкування з дітьми та батьками – відправляйтеся з ними на прогулянку чи візьміться за приготування смачної їжі, перегляд цікавого фільму.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на серпень 2019 для Раків

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Раків

Звертайте увагу на дрібниці – маленькі радості наповнюють життя щастям – головне зуміти вчасно помітити їхню важливість. Особливо це стосується сімейних Раків – не забудьте подякувати своїй рідній людині за проявлені знаки турботи та будьте взаємними.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на серпень 2019 для Левів

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Левів

Ваші стосунки з близькими та друзями стануть більш розслабленими і теплими. Це сприятливий час, щоб поговорити про приємні речі. Імовірно, що на вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на серпень 2019 для Дів

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Дів

Дівам сьогодні варто проявити особливу уважність у питаннях фінансів. Буде легко припуститися карколомної помилки при покупці і необачно витратити надто багато. Тому від походів у магазини сьогодні відмовтеся.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на серпень 2019 для Терезів

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Терезів

Терезам сьогодні навряд чи кортітиме витрачати час на порожні балачки. Імовірно, ви волітимете просто посидіти в тиші та ні про що не думати, аніж втягуватися у бесіди.

Постарайтеся зрозуміло пояснити навколишнім ситуацію, інакше є шанси, що вони сприймуть вас за зарозумілого персонажа. Втім, це передовсім їхні проблеми, а не ваші.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на серпень 2019 для Скорпіонів

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Скорпіонів

Скорпіонам сьогодні рекомендують віддатися миролюбному та доброзичливому настрою. Це допоможе гармонії та справедливості наповнити ваше життя.

День сприятливий для творчості, придбання квітів, споглядання природи та неквапливих розмов.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на серпень 2019 для Стрільців

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Стрільців

Сьогодні для Стрільців наступив ідеальний час для наведення ладу – по завершуйте те, що відкладали у довгий ящик. Можна взятися за очищення простору. Це позитивно вплине на ваше самопочуття та дозволить заодно навести лад і у своїй голові.

Також у цей день Стрільці мають високі шанси побачити людей, зустріч з якими давно переносилась з найрізноманітніших обставин.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на серпень 2019 для Козерогів

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Козерогів

У стосунках з коханою людиною варто чекати сюрпризів. Доведеться проявити цікавість і додати родзинки у взаємини.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на серпень 2019 для Водоліїв

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Водоліїв

Водоліям сьогодні може бути притаманне деяке перебільшення. Постарайтеся не роздувати з мухи слона. Багатьом представникам знаку видаватиметься наче всі налаштовані проти них. Проте це далеко не завжди буде правдою.

Загалом емоційний фон буде нестабільним, можливі безпричинні тривоги.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на серпень 2019 для Риб

Гороскоп на 3 серпня 2019 для Риб

Для Риб сьогодні буде вдалий час, щоб проводити важливі розмови. У цей день вам буде притаманна неабияка красномовність – головне пам’ятайте, що нічого соромитися, коли вже взялися за справу.

Постарайтеся не відволікатися на спокуси і доля дасть вам реальний шанс наблизитися до мети. Тут вже лише від вас залежатиме – скористатися ним чи ні.