Детальний прогноз від астрологів читайте у щоденному гороскопі, який підготував LifeStyle 24. Дізнайтеся, яким буде вівторок для вас, рідних та друзів.

Неймовірно Перед якими знаками зодіаку цієї весни відкриються нові можливості

Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп для Овнів

Гороскоп на 2 квітня для Овнів

Овни вже декілька днів живуть в іншому місті та відпочивають душею. Астрологи радять не поспішати додому, адже вам потрібен ще деякий час, щоб прийти до тями після усіх випробувань.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп для Тельців

Гороскоп на 2 квітня для Тельців

Тельці вже давно не бачили своїх друзів. Ви дуже за ними скучаєте, однак знайти вільної хвилинки у своєму насиченому графіку ніяк не вдається. Спілкування в соцмережах поки єдиний варіант.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп для Близнюків

Гороскоп на 2 квітня для Близнюків

У Близнюків нещодавно трапилася сильна сварка з рідними. Робити перший крок ніхто не хоче, але колись доведеться. Астрологи кажуть, щоб ви чимшвидше проявляли ініціативу.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп для Раків

Гороскоп на 2 квітня для Раків

Раки активно планують переїзд у місто своєї мрії. Представники цього знаку зодіаку шукають квартиру, збирають кошти та купують усі необхідні речі. Тому останні дні – дуже завантажені.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Гороскоп для Левів

Гороскоп на 2 квітня для Левів

Леви, не будьте такими егоїстичними. Проявіть розуміння та приязність до близьких людей. Їм потрібна підтримка, а не засудження. Через гордість зовсім скоро ви можете втратити своє оточення.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Гороскоп для Дів

Гороскоп на 2 квітня для Дів

Діви поки не розуміють, що робити далі. Зараз життя занадто заплутане, дуже багато непередбачуваних подій трапляється останнім часом. Потрібно збирати себе до купи та терміново діяти.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп для Терезів

Гороскоп на 2 квітня для Терезів

Терезам потрібно змінити атмосферу, щоб не зійти з розуму. Пошукайте якесь спокійне місце, де зможете пробути деякий час. Це допоможе позбутися хаосу у вашій голові.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп на 2 квітня для Скорпіонів

Днями Скорпіони гарно проявили себе на роботі. Однак не потрібно на цьому завершувати старання, продовжуйте плідно працювати. У найближчому майбутньому ви собі подякуєте.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп для Стрільців

Гороскоп на 2 квітня для Стрільців

Стрільцям потрібно терміново відпускати колишні стосунки, адже вони тягнуть вас униз. Крім того, через це відбуваються постійні сварки з теперішнім партнером.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп для Козорогів

Гороскоп на 2 квітня для Козорогів

Козороги сьогодні отримають стрес. Краще не плануйте нічого важливого, адже можете зробити ситуацію ще гіршою. Вечір присвятіть лише собі, аби максимально розслабитися.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп для Водоліїв

Гороскоп на 2 квітня для Водоліїв

Водолії, вам потрібно брати більше вихідних на роботі. Організм занадто виснажився, він не може нормально функціонувати без відпочинку. Незабаром це призведе до хвороби.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп для Риб

Гороскоп на 2 квітня для Риб

Попри спокійний характер Риб, іноді стаються спалахи злості. Сьогодні – саме такий день. Намагайтеся хоча б трошки контролювати ситуацію, щоб емоції не вийшли з берегів.