Романтичного настрою зовсім немає, зокрема, в Овнів, Раків та Терезів. Детальніше читайте у гороскопі, який підготував LifeStyle 24.

Хороші новини Вже до кінця лютого: 3 знаки китайського гороскопа, в яких здійсниться мрія

Гороскоп на 13 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп для Овнів

Гороскоп на 13 лютого для Овнів

Напередодні Дня святого Валентина Овни відчуватимуть себе спустошено. Адже проведуть це свято наодинці. Однак астрологи наполягають, щоб ви влаштували собі один із найкращих вівторків.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп для Тельців

Гороскоп на 13 лютого для Тельців

Тельцям сьогодні буде так спокійно на душі, як ніколи. Зможете нарешті розслабитися та звільнити голову від проблем. Присвятіть цей день собі, адже такий моральний стан – справжня рідкість.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп для Близнюків

Гороскоп на 13 лютого для Близнюків

Близнюки хочуть кудись поїхати на День святого Валентина разом зі своїм партнером. Тому сьогодні ви шукатимете квитки у романтичне місце, яке допоможе додати більше пристрасті вашим стосункам.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп для Раків

Гороскоп на 13 лютого для Раків

Раки ненавидять День закоханих. Тому зі страхом чекають на це свято, яке у світі відзначатиметься вже завтра. Астрологи кажуть, що вам потрібно максимально абстрагуватися від тієї романтики, яка зараз панує навколо. Так настрій буде більш-менш нормальним.

Лев (21 липня – 23 серпня)

Гороскоп для Левів

Гороскоп на 13 лютого для Левів

Леви, вам потрібно проявляти менше агресії до людей. Постарайтесь вгамувати свої нерви. Також варто чимшвидше попросити вибачення у тих, кого ви образили. Не затягуйте конфлікти.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп для Дів

Гороскоп на 13 лютого для Дів

Діви напередодні Дня святого Валентина отримають неймовірно хороші новини. Це позитивно вплине не лише на ваш настрій, але й на моральне самопочуття.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп для Терезів

Гороскоп на 13 лютого для Терезів

Зараз Терези відчувають неймовірну тривогу. І не дарма, адже астрологи кажуть, що незабаром у ваше життя прийде біда. Тому весна почнеться не з романтики, а з проблем.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп на 13 лютого для Скорпіонів

Сьогодні до Скорпіонів приїде кохана людина, щоб разом відсвяткувати День святого Валентина. Тому ви перебуваєте у неймовірному очікуванні свята. Астрологи кажуть, що 14 лютого для вашої пари пройде незабутньо. Приємні емоції переповнюватимуть ще довго.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп для Стрільців

Гороскоп на 13 лютого для Стрільців

Стрільцям зараз потрібно попрацювати з психологом. Сконцентруйтеся на своєму психологічному здоров'ю, щоб вже найближчим часом побачити перші результати лікування.

Козоріг (22 грудня – 22 січня)

Гороскоп для Козорогів

Гороскоп на 13 лютого для Козорогів

У Козорогів життя потрошку налагоджується. Тому зараз не потрібно втрачати можливості, які підкидає доля. Адже це позитивно вплине на вашу кар'єру.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп для Водоліїв

Гороскоп на 13 лютого для Водоліїв

Водоліїв скоро ошелешать неприємною правдою. Однак вам потрібно прийняти це та рухатися далі. Навіть не думайте впадати у депресію, тримайте себе у руках.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп для Риб

Гороскоп на 13 лютого для Риб

Рибам кортить кардинально змінити своє життя. Астрологи кажуть, що зараз – найкращий час для дій. Не опускайте руки, прямуйте до своїх цілей.