Запущена 10 лютого анімація від Google називається "Другий день Снігових ігор Doodle".

"Ласкаво просимо на другий день Doodle Snow Games! Цього дня до нас приєднуються спортсмени з усього світу, які сподіваються проявити себе найкращим чином у своїх видах спорту", – мовиться в описі дудла.

Читайте також: Олімпіада-2018 стартувала: найяскравіші кадри з церемонії відкриття

Головним героєм цього дудла є Черепаха, яка демонструє свої вміння на льоду.

"Після повільного старту в цих іграх Черепаха сповнена рішучості скручуватися з кращими з них. Цей любитель-атлет, який вийшов на каток з кам'яним виглядом зосередженості", – зазначається в описі дудла.

Я застосував свій власний підхід до класичної техніки. Для того, щоб забрати додому перемогу, я просто повинен то втягувати шию, то витягувати її назад з панцира,
– говорить Черепаха.

Додамо, що загалом до Одімпіади-2018 компанія Google підготувала 17 унікальних дудлів, які з'являтимуться щодня на головній сторінці пошуковика.

Що таке дудл від Google? Це тематичні малюнки Google, які є своєрідними листівками з нагоди знаменних подій. Вони з'являються на головній сторінці Google. Тематика листівок надзвичайно широка. Google, зокрема, вітає користувачів з нагоди різних свят: Різдва (25 грудня), Нового року, Дня святого Валентина (14 лютого) та інших.