Про це артист заявив під час інтерв'ю шоу "Слава+" на Люкс ФМ.

Читайте також: Оля Полякова записала гнівне відео про українських політиків

Кошовий зазначив, що йому байдуже на провладних чиновників "зверху", які дзвонять до "Кварталу" та просять не давати такі гострі жарти про них.

Та пішли вони в ж*пу. А чому їм народ телефонує та говорить: "Хлопці, ну не треба, будь ласка". А вони роблять те саме. Обкрадають народ і підвищують тарифи. Що вони хочуть зробити, чи що вони хочуть довести, я не розумію,
– сказав комік.

Він підкреслив, що усі люди створені однаково, лише "голови у всіх різні".

"У когось вона є, а комусь голову відбило бабло. Ось так просто впала велика монета на голову, і просто його погребло повністю – ось так із землею він повністю закопаний. Потім піднесло кудись – і ось він там сидить, десь у своєму світі, і думає що він правий", – наголосив Кошовий.

Шоумен зауважив, що у той час, як люди заробляють гроші своє працею, то політики їх крадуть у свого ж народу.

"Кради у своїх же, у таких як ти, не треба красти в народу, ти ж кричиш, що ти за народ. Ти кричиш, що у тебе в країні демократія, кожен з них кричить. Ну так дай демократію", – обурився він.

Так, Кошовий навів приклад того, що пенсіонери, які живуть закордоном, можуть собі дозволити "злітати з Лос-Анджелеса в Мельбурн, аби просто погуляти". У той же час, українські люди похилого віку не мають такої можливості.

"Вони (влада, – "24 Канал") хизуються, що у нас найбільше пенсіонерів, то ви зробіть пенсіонерів нормальними пенсіонерами та тоді буде все добре", – підсумував він.

Дивіться повне інтерв'ю Євгена Кошового на шоу "Слава+" на Люкс ФМ: