У фешн-світі є багато своїх особливих традицій. І однією з них є присвячення вересневої обкладинки Vogue якійсь особливій персоні, що мала великий вплив та здобутки серед аудиторії. Минулоріч такою людиною стала співачка Бейонсе, яка також виступила запрошеним редактором матеріалу про неї у вересневому глянці Vogue 2018.

Читайте також: Розкішна Бейонсе у квітах прикрасила обкладинку глянцю: яскраві фото

Представники видання 8 серпня назвали нову зірку прийдешньої обкладинки – поп-зірку та інфлуенсерку Тейлор Свіфт. Артистка регулярно випускає нові композиції та альбоми, запам'ятовується різкими фразами про політиків та не соромиться показувати власне "я". Саме за це редакторка видання Анна Вінтур та вся команда погодились знімати 29-річну знаменитість.


Тейлор Свіфт для вересневого глянцю Vogue US / Фото Vogue US


Тейлор Свіфт для вересневого глянцю Vogue US / Фото Vogue US

З новим альбомом і новим наполегливим політичним голосом зірка розкривається в нашому вересневому випуску про сексизм, ретельне вивчення і захист своїх прав,
– йдеться в одному з дописів на Instagram-сторінці Vogue.

Автором фотознімків для видання став голландський дует фешн-фотографівInez і Vinoodh. Стилістом зйомки виступила Tonne Goodman. Для фотосесії зірка одягнула стильні речі з осінніх колекцій таких брендів, як Louis Vuitton, Gucci, Celine, Dior, Givenchy, Hermès, Chanel та Stella McCartney.


Тейлор Свіфт для вересневого глянцю Vogue US / Фото Vogue US