Протести у США та Європі через вбивство темношкірого чоловіка Джорджа Флойда поліцейськими спричинили шалений резонанс. Сотні інфлуенсерів, зірок та політиків виступили з людьми у знак підтримки протестуючих. І хоч деякі акції переросли у зловживання нестабільним становищем та мародерством, втім чимало людей задумались про расизм у різних сферах життя.

Цікаво Чому на HBO Max зник культовий фільм "Віднесені вітром": резонансна причина

До числа таких увійшла Анна Вінтур, яка зізналась, що робила недостатньо для просування темношкірих співробітників видання і дизайнерів. У своєму листі для колег вона розповіла, що пост залишати вона не збирається, але старатиметься всіляко посприяти темношкірому населенню, повідомляє Page Six. Перші кроки з вищими керівництвом Vogue вона вже почала реалізовувати, а про результати сповістить згодом.

Я хочу прямо сказати, що я знаю, що Vogue зробив недостатньо для того, щоб надати можливості темношкірим редакторам, фотографам, дизайнерам та іншим творцям. Ми також допустили низку помилок, публікуючи знімки або історії, які були нетолерантними і могли мати згубний вплив. Я несу повну відповідальність за ці помилки,
– прокоментувала Анна Вінтур.

До теми Кендалл Дженнер опинилася у центрі скандалу: модель звинуватили у фотошопі протестного кадру

Жінка також звернулась до темношкірих людей, співчуваючи їм у цей нелегкий час, та висловила підтримку усім, хто страждає від расизму.

"Я хочу почати з того, що я розумію ваші почуття і співпереживаю тому, що відчувають багато хто з вас: печаль, образу і злість. Я хочу сказати це особливо темношкірим членам нашої команди: я можу тільки уявити, якими були ці дні. Але я також знаю, що біль, насильство і несправедливість, які ми спостерігаємо і обговорюємо, існують давно. Визнати це і робити щось з цим теж варто було вже давно", – підсумувала Вінтур.