Як повідомляє The New York Times, актор виставив свої речі на продаж через 5 років після розлучення з Деніель Спенсер. Таким чином Рассел Кроу вирішив позбутись зайвих спогадів та розпочати життя з чистого аркуша.

Читайте також: Актор Рассел Кроу шокував прихильників своїм виглядом: фото

Для аукціону актор вибрав дату 7 квітня. Цей день для 54-річного Рассела Кроу має подвійне значення, адже це дата його народження та день укладання шлюбу з Деніель Спенсер. Після затяжного оговтання через розрив 10-річних подружніх стосунків Рассел Кроу вирішив перетворити "сумну ситуацію в щось радісне. Відтак зірка Голлівуду влаштував аукціон, давши йому промовисту назву "Мистецтво розлучення".


Аукціон речей Рассела Кроу

На продаж актор виставив легендарні обладунки та колісницю, які були у фільмі "Гладіатор", пам'ятні сувеніри зі знімальних майданчиків, гітари, плакати його кінострічок, твори австралійського мистецтва та навіть шкіряні боксерські труси з фільму "Нокдаун".


Обладунки головного героя фільму "Гладіатор"


Колекція гітар Рассела Кроу

Окрім цього, прихильники мають змогу придбати премію "Греммі" Джонні Кеша, яку він отримав 1986 року, бронзову статую гравця в крикет Дональда Бредмена та череп динозавра, який Рассел Кроу придбав у Леонардо Ді Капріо.

За всі речі актор отримав 3,7 мільйона доларів. Всього Sotheby's отримав від Рассела Кроу 200 лотів. Найдорожча річ з розпродажу – авто марки Mercedes S, який був частиною весільного кортежу зірки. Всі виручені кошти Рассел Кроу передав благодійній організації в Сіднеї, яка дає музичну освіту дітям з неблагополучних родин.


Найдорожчі лоти аукціону Рассела Кроу

Хто такий Рассел Кроу?
Це знаменитий голлівудський актор з Нової Зеландії, який зіграв головні ролі в фільмах "Три дні на втечу", "Ной", "Гладіатор", "Ігри розуму", "Велика гра". За свою майстерність Рассел Кроу був нагороджений преміями "Оскар" та "Золотий глобус".