У січні ми писали про те, що телеканал HBO планує зняти серіал "Паразити" за мотивами однойменного південнокорейського фільму. В мережі одразу заговорили про те, що проєкт буде римейком, однак творці майбутньої стрічки заперечили цей факт. А днями, після оголошення лауреатів Оскара-2020, на сайті видання Сollider з'явилися чутки про акторський склад.

Цікаво: Лауреат Оскара-2020 "Паразити" потрапив до Книги рекордів Гіннеса

В джерелі зазначається, що зірка фільмів "Месники" та "Темні води" Марк Раффало зіграє у серіалі "Паразити" одну з головних ролей – він приміряє образ глави бідного сімейства. Режисер стрічки Пон Джун Хо, який також створив однойменний фільм, зізнався, що він не хоче копіювати вигаданий раніше сюжет. Натомість, має намір зняти щось нове. Однак, про що йтиметься у серіалі – поки невідомо.

Нагадаємо, сюжет фільму "Паразити" розгортається навколо бідної корейської сім'ї. Син батьків, які збирають коробки для піци, вирішує трохи заробити і влаштовується на роботу репетитором, підробляючи документи про освіту. Незабаром до будинку багатіїв проберуться всі члени сім'ї. Довірливі пани навіть не задумуються, що всі їхні працівники переповнені внутрішніми "паразитами".

Стрічка Пон Джун Хо завоювала одразу 4 статуетки на Оскарі-2020, а також потрапила до Книги рекордів Гіннеса. "Паразити" стали першим в історії фільмом, знятим не англійською мовою, який отримав перемогу в категорії "Найкращий фільм року" та "Найкращий міжнародний повнометражний фільм".

Паразити: трейлер українською дивитися онлайн