8 грудня Кімберлі опублікувала відео зі своїм сином Кітон, учнем середньої школи в Ноксвілл.

Читайте також: У Росії школярка до смерті забила однокласницю

Хлопчик сам попросив маму викласти запис. Кітон розповів, що в школі над ним знущаються, обзивають виродком та сміються над його зовнішністю.

Мені просто цікаво, чому вони знущаються? В чому сенс? Чому їм подобається знущатися над невинними? Не потрібно критикувати людей, які відрізняються від інших. Це ж не їхня вина,
– відважно сказав Кітон.

За кілька днів запис став вірусним: користувачі написали слова підтримки хлопчику, серед них були і голлівудські знаменитості.

"Будь сильним, Кітон! Не дай їм зламати тебе. Я обіцяю, що все буде гаразд. Поки хулігани в твоїй школі вирішують, ким вони хочуть бути в цьому світі, чи не хочеш приїхати з мамою на прем'єру "Месників" в Лос-Анджелес в наступному році?" – написав актор Кріс Еванс.

"Хлопче, я твій друг до кінця життя. Напиши мені у директ, аби ми поговорили. Тільки любов може перемогти ненависть", – підтримав школяра Снуп Догг.

"Це розбило мені серце. Будь ласка, будьте добрішими один до одного", – відгукнулася співачка Кетті Перрі.

"Кітон, малюк, знай, що ти не самотній. Так багато людей стали сильнішими після знущань, і ти будеш одним з них. Хай береже тебе Бог", – написала Демі Ловато.

Слова підтримки висловила і Селена Гомес.