Українська зірка часто публікує світлини з батьківщини, ностальгуючи за рідним містом. Свої дописи до фотографій вона веде англійською та російською мовами, внаслідок чого підписники часто підтримують її такими ж коментарями. На останніх фотографіях в Instagram вона плаває в Азовському морі, яке омиває береги Бердянська, та "мріє про канікули".

Читайте також: Ольга Куриленко повернулась у рідний Бердянськ: фото

"Вже хочеться знову на канікули і купатися в Азовському морі!", – йдеться у підписі до фотографій.

На кадрах Ольга Куриленко плаває в стильному чорно-білому купальнику, насолоджуючись хвилями рідного моря. Варто додати, шо зірка нещодавно побувала в Бердянську, провівши останні дні літа.

Хто така Ольга Куриленко?38-річна кіноактриса Ольга Куриленко в дитинстві навчалась в Бердянську, але вже у підлітковому віці почала їздити на навчання в Москву, а згодом і в Париж. У 1995 році вона почала займатись акторською справою, де згодом прославилась своєю зірковою роллю в одній з частин "бондіани" – "Квант милосердя", зігравши дівчину агента 007.
Актриса двічі була одружена та отримала французьке громадянство, а зараз перебуває у фактичному шлюбі з Максом Беніцою, – у пари народився син Александр.