Про це зірка написала в себе в Instagram.

Як розповіла зірка, все це сталось через післяопераційне ускладнення. Перед голлівудським балом 30-річна Ліна перенесла хірургічне втручання через ендометріоз (гінекологічне захворювання). Вона подякувала шанувальникам за те, що вони переживають та непокояться за нею.

"Попри те, що тепер я значно здоровіша, ніж була рік тому, після моєї нещодавньої операції з приводу ендометріозу виникли ускладнення. У той час, як охорона здоров'я багатьох американок, особливо наших транс-сестер, перебуває в зоні ризику – або вже не існує – мені пощастило мати таке положення, що я можу звернутися по допомогу, коли мені болить", – зазначила Ліна, натякаючи на зміни, які сталися в соціальній політиці США з приходом до влади президента Дональда Трампа Трампа.

Актриса також закликала людей підтримувати програму "Planned Parenthood" та клініки, де допомагають представникам ЛГБТ. А ще наголосила, що не потрібно вважати слабкими жінок, які хворіють на ендометріоз, так, як вона.

На знімку Ліни також можна побачити сукню, в якій зірка побувала на "Met Gala".

Нагадаємо, що американська актриса і режисер Лена Данем потрапила у лікарню у той же вечір, коли позувала на червоній доріжці "MetGala".