Про це повідомляє HollywoodPipelin, демонструючи фото щасливих батьків на прогулянці.

39-річна акторка веде досить скромне життя та оберігає своїх рідних від зайвої уваги преси. Відтак про очікування первістка Рейчел МакАдамс світ дізнався тільки у лютому 2018 року, коли знаменитість перебувала на останніх місяцях вагітності.

Наразі ж відомо, що зірка спільно з чоловік Джеймі Лінденом будуть виховувати хлопчика. Ім'я дитини поки не розголошують. Окрім цього, не повідомляють і про точну дату появи хлопчика на світ.

У західних ЗМІ припускають, що немовля народилось близько місяця тому. Такі висновки зробили після фото, опублікованих у виданні. На знімках новоспечений батько мило тримає малюка на руках.


Новоспечені батьки Рейчел МакАдамс та Джеймі Лінден

Хто така Рейчел МакАдамс?
Це знаменита канадська акторка, яка здобула чималу популярність в Голлівуді. Рейчел МакАдамс знялась у відомих фільмах, зокрема, "Паскудні дівчата", "Ранковий підйом", "Шерлок Холмс", "Коханий з майбутнього", "Нічний рейс". У 2016 році стало відомо про стосунки акторки з кіносценаристом та режисером Джеймі Лінденом. Стосунки пара ретельно приховувала від преси, як і народження сина.