Про це повідомляють на сайті видання.

58-річна кінозірка, яка впродовж кількох років не знімалася в кіно і уникала спілкування з пресою, стала головною героїнею квітневого номера видання. В своєму інтерв'ю у номері глянцю акторка розповіла про справжні причини тимчасового припинення акторської діяльності. За її словами, вона присвятила свій час сім'ї та дітям.

Я ніколи не втрачала своєї любові до акторства. На знімальному майданчику я відчуваю себе, як вдома. Я набагато врівноваженіша, коли я працюю. Але я була надто розбірлива у виборі ролей і вибирала тільки ті проекти, які дозволяли мені підлаштовуватися під розклад моїх дітей. Я стала настільки обережна у виборі ролей, що мене просто перестали запрошувати на зйомки,
– розповіла вона.

Зірка розповіла, що діти тепер виросли і вона знову повертається до кінотворчості.

"А потім... час минав, діти росли. Зараз вони вже виросли і, як кажуть, вилетіли з гнізда. І зараз я з радістю повертаюся до роботи, у мене нарешті є можливість повністю зануритися в свою кар'єру", – додала актриса.

Зйомки самої фотосесії проходили в лос-анджелеському готелі Chateau Marmont під керівництвом відомого фотографа Мікаеля Дженссона. В фотосесії Мішель приміряла елегантні образи від таких провідних світових брендів, як Chanel, Dior, Valentino та Nina Ricci.

Читайте також: Оскароносна Дженіффер Лоуренс стала обличчям нової колекції Dior: опубліковано фото