Представниці сімейного клану Кардашян полюбляють демонструвати на публіці красу свого тіла. Для світських заходів дівчата обирають провокативні вбрання, привертаючи увагу фотографів. Та не менш пікантними є і їхні буденні знімки.

Читайте також: Кортні Кардашян позувала топлес перед камерою: фото 18+

Так, Кортні Кардашян вирішила поділитись з прихильниками дуже відвертою світлиною. Перед камерою вона постала повністю голою у ванній. Інтимні місця Кортні прикрила білою піною, що виглядало дуже спокусливо. Ідеальний макіяж з акцентом на очі та мокре волосся додали ефектності знімку.

Таке сексапільне фото одразу ж розбурхало мережу, а понад 2 мільйони користувачів вподобали його. Та знайшлось і чимало хейтерів, які покепкували з Кортні Кардашян, назвавши знімок невдалим зразком Photoshop. Люди звернули увагу на те, що голова зірки не пропорційна з тілом, а ліва нога наче плаває окремо у воді.

Ймовірно, таким провокативним фото Кортні Кардашян вирішила привернути увагу громадськості та ЗМІ до її нового лайфстайл-блогу. Проект вона нещодавно запустила у мережі та одразу прорекламувала його оголеним знімком.