В основі стрічки "Гніздо горлиці" – кінороман чернівецького письменника Василя Мельника. Сценарій адаптував режисер Тарас Ткаченко. Каже, взявся за фільм, бо розповідь вразила його. До того ж підіймає гостру соціальну проблему.

Драматична історія на екрані – насправді є реальністю для тисяч українок. Жінки змушені їхати на заробітки, терпіти приниження заради грошей - каже актриса Римма Зюбіна.

Я можу посилатися і закликати усіх не їхати, зберігати сім'ю, але як правильно сказала моя подруга, цей фільм потрібно щодня показувати у верховній раді, тому що я не можу змінити соціальну політику цієї країни, я не можу економічну ситуацію змінити,
– розповіла актриса Римма Зюбіна.

За роки незалежності проблема заробітчанства не втратила своєї актуальності. Кожні 20 гривень зі ста - привезені з-за кордону.

"Гніздо горлиці" став справжньою сенсацією Одеського кінофестивалю та здобув нагороду "Золотий Дюк" як найкращий український фільм. А також отримав відзнаку на індійському міжнародному фестивалі в Мумбаї. Стрічку покажуть більше сотні українських кінотеатрів. Планують прокат і в Італії.

Читайте також: Українець, який змінив уявлення світу про кіно