Про це повідомляють на Bloomberg.

Стримінговий сервіс Netflix вже в грудні представить п'ятий сезон науково-фантастичного серіалу. І щоб наблизити глядачів до "інтерактивного телебачення", творці "Чорного дзеркала" випустять один епізод, створений в рамках нового експерименту. У ньому фанати самі оберуть кінцівку серії, яку вони захочуть.

Читайте також: Відомий серіал "Чорне дзеркало" отримає продовження у формі книги


Офіційний кадр з "Чорного дзеркала"

Раніше компанія Netflix робила схожий експеримент з анімаційним шоу Puss in Book, в якому глядачі теж самі могли вибрати варіант кінцівки. На початку програми гладачам надавалось від 10 до 15 секунд, щоб вони обрали один з двох варіантів розвитку подій. Вибір можна було зробити за допомогою пульта, джойстика або просто натиснути кнопку на сенсорному екрані.

Подивившись один з варіантів шоу Puss in Book, глядач міг відмотати серію на початок і обрати інший розвиток сюжету. Якщо ж людина не могла швидко обрати бажаний варіант, сервіс обирав сам після відведеного часу і продовжував трансляцію. У Netflix заявляють, що розширюючи сферу застосування інтерактивного телебачення, вони залучають нових клієнтів зі всього світу.