Гейлі Бібер відверто розповіла про стосунки з чоловіком та пояснила, чому не поспішає народжувати. Деталями зіркова дружина поділилася в нещодавньому інтерв'ю виданню People.

Читайте також: Гейлі Болдвін перетворилась в жінку 70-х на обкладинці іспанського Vogue

23-річна модель зізналася, що протягом тривалого часу приймала протизаплідні таблетки, які негативно вплинули на її здоров'я. Гейлі зазначила, що їй довелося добре попрацювати, щоб показники гормонів повернулися в норму.

Останні два роки я пила протизаплідні. Показники гормонів погіршилися і через це моя шкіра дуже постраждала. Тоді я зрозуміла, що сильно нашкодила собі,
– зізналася Гейлі.

Гейлі Бібер
Гейлі Бібер робить макіяж / Instagram / @haileybieber

Бібер розповіла, що після весілля з Джастіном сильно змінилася. Раніше вона надавала перевагу гучним вечіркам, а тепер відпочиває за переглядами фільмів вдома.

Джастін і я – домосиди ... Я зрозуміла, як це класно – просто залишатися біля каміна вечорами п'ятниці. Тепер я ніколи не повернуся до минулого способу життя,
– розповіла модель.

Джастін Бібер з дружиною
Джастін Бібер та його дружина Гейлі / Instagram / @justinbieber

Зіркові американці вже замислюються над дітьми, проте Гейлі поки не готова до вагітності.

Всьому свій час, над нашими стосунками ще треба працювати,
– заявила знаменитість.

Джастін Бібер та його дружина Гейлі
Закохані Джастін та Гейлі / Instagram / @justinbieber

Гейлі та Джастін надають перевагу здоровій їжі. Також для того, щоб тримати себе у хорошій фізичній формі, дівчина декілька разів на тиждень займається пілатесом. В інтерв'ю Бібер зазначила, що через щільний графік їй не вдається приділяти достатньо часу приготуванню їжі, проте вона дуже любить цей процес і насолоджується ним.