Днями, 5 січня, герцоги Кембриджські з'явилися на традиційній ранковій службі в церкві святої Марії Магдалини. Подружжя приєдналося до королеви Єлизавети ІІ та батьків герцогині. Як повідомляє видання People, перша поява Кейт Міддлтон та принца Вільяма після різдвяних свят була приурочена вечірці до дня народження герцогині.

Читайте також: Перший вихід Меган Маркл у 2020 році: що одягнула герцогиня Сассекська в Лондоні

Так, після недільної служби в Сандрингемі Кейт Міддлтон зібрала гостей у своєму маєтку в Анмер-Холлі. Серед гостей свята були королева Єлизавета ІІ, батьки Кейт Кароль та Майкл Міддлтони, близький друг принца Вільяма Том ван Страубензі з нареченою, яка викладає в престижній школі Thomas’s Battersea у Лондоні, де навчаються Шарлотта та Джордж.

Минулоріч, герцогиня Кембриджська також влаштувала дві вечірки, які були присвячені її дню народженню. Проте тоді на жодному зі святкувань не були присутні Меган Маркл та принц Гаррі, які й цього разу проігнорували королівське святкування. У час, коли родина зібралася в заміському маєтку, герцоги Сассекські досі перебували в Канаді, куди відправилися на різдвяні свята.