Наприклад, часто господарі у зимовий період стикаються з тим, що герань сохне або опадає листя. Це цілком нормально, проте рослині можна допомогти.
Теж цікаво Ця рослина ефективно очищає повітря у квартирі: обов'язково придбайте її додому
Догляд за геранню взимку
Взимку герань починає сохнути, бо світловий день стає коротшим, а повітря у кімнаті – сухішим. Повністю відновитися рослині допоможе весняна обрізка. Однак до цього не варто зловживати поживними речовинами, які додаєте у горщик, адже так ви можете нашкодити. Також експерти не рекомендують поливати квітку перекисом водню та іншими активаторами. Ні в якому разі не обрізайте рослину взимку. Це може призвести до того, що її коріння почне гнити.
Ретельно доглядайте за геранню взимку / Фото Canva
Найкраща допомога для герані взимку – це спокій, не варто турбувати її до весни. Поставте квітку на вікно, яке виходить на південь або на схід, поливайте при необхідності й регулярно позбувайтеся сухого листя.
Зимові добрива для герані: прості рецепти
Для того, щоб зробити перше добриво, візьміть: 1 літр теплої води, 1 чайну ложку крохмалю, 1 чайну ложку цукру та 1 столову ложку кефіру. Усе це потрібно помістити у посудину з теплою водою та добре перемішати. Таким чином ви покращите ґрунт.
Для другого добрива підготуйте: 1 літр теплої води, 1 чайну ложку меленої куркуми та 1 чайну ложку натурального меду. Схема приготування така сама, як попередня. Фахівці радять додавати це добриво до герані раз на два тижні.